«Фокстрот» зрубає на проспекті Волі 14 дерев

«Фокстрот» зрубає на проспекті Волі 14 дерев
Магазин «Фокстрот» зрубає на проспекті Волі у Луцьку 14 дерев.

Про це стало відомо з рішення Луцького міського голови Миколи Романюка, розміщеному на офіційному сайті мерії.

Пов'язана вирубка з реконструкцією частини виробничого корпусу з підвалом під магазин побутової техніки "Фокстрот" та благоустроєм прилеглої території за адресою на пр.Волі, 27.

Серед дерев які зрубають - липи та один каштан.

«Фокстрот», в якості компенсації, зобов'язується озеленити прилеглу територію.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну ну побачим як вони озеленять..
Відповісти
Зрубати 14 прекрасних лип в центрі міста заради якогось фокстроту? Це щоб могли машини по тротуару підїзджати? Супер рішення, нічого не скажеш... Народ на пр.Волі №25, №27, №29 і прилеглих територій - як ви на це дивитесь?
Відповісти
Цей фокстрот,потрібно забрати з центра взагалі за межі міста
разом з його потворною рекламою,яка псує весь фасад!!!
Відповісти
Пускай сначало сделаю озеленение ...потом резать...козлы
Відповісти
*сделают
Відповісти
Слова на вітер, але давно потрібно просто від 4-ї школи до Київської площі покласти бруківку, під липами поставити лавки та встановити маленькі ліхтарі, і НІЧОГО НЕ ЗМІНЮВАТИ, інакше Волі, який є "своєрідним луцьким Хрещатиком" стане "луцькою дарницею, відрадним чи іншою хрущобою".
Прапор "реформаторам" в руки...
Відповісти
Ці всі "манси" про розширення Волі стомили.
Місцевий "папєреднік" у 2006 говорив про пріоритетний ремонт вилиць на околицях. В цей час перші поверхи переводили в офіси і викладали біля них бруківку, але кожен по-своєму: один нижче рівня пішохідної частини (роздовбаного асфальту), інший вище на 10 см, третій взагалі засипав щебнем (біля Сан-Ремо).
"Паслідовники" вирішили розширити Волі і зрізати липову алею від Волиньлісу до Чехова. Але це точка зору тих, хто живе в передмісті і бачить Волі лише "из окна служебного автомобиля, когда их район еще не сдал план по шерсти".
ЛИПОВА АЛЕЯ НА ВОЛІ - єдине, що відрізняє його від хрущоб (за деревами їх просто не видно), липи також очищають повітря від автомобільних викидів та зменшують шум.
Без дерев Волі - хрущоба.

Відповісти
Ця наволоч не відчепиться ні від дерев ні від людей, доки їм самим голови не позрубують
Відповісти
І від типографії до лип ще метрів 20 Навіщо їх рубати? Чи це тільки привід і початок втілення дурнуватої ідеї розширення пр.Волі та зрубування всіх лип на ній? Та ще й за гроші платників податків, тобто нас з вами. Це неподобство треба припиняти!
Відповісти
Світлані - респект. Але, скоріше за все, "піпл захаває" і, як Ви написали, "початок втілення дурноватої ідеї з розширення Волі" і, згодом, саме розширення.
Як співає Ані Лорак "на жаль, на жаль, на жаль".
Відповісти
просто оголосити бойкот купівлі товарів у цьому фокроту і вимагати від романюка скасування цього недолугого рішення.
Відповісти