У Луцьку більш як півсотні людей влаштували масову гру в сніжки. ФОТО

У Луцьку більш як півсотні людей влаштували масову гру в сніжки. ФОТО
Більш як півсотні людей зібралися у Луцьку і кидалися один в одного снігом - масова гра відбулася у суботу, 15 грудня.

Учасники гри домовилися про зустріч заздалегідь в інтернеті. Вони ліпили зі снігу кульки та кидалися ними, а потім "милили" один одного снігом.

Гра відбулася біля фонтанів перед входом у парк імені Лесі Українки.

Учасниками гри міг стати будь-хто. Її організували члени групи "Типовий Луцьк" в соціальній мережі "Вконтакте".

Перед початком учасники вишикувалися, утворивши "живі" літери ТЛ, що символізувало абревіатуру групи "Типовий Луцьк".

Після цього хлопці та дівчата протягом години кидалися один в одного сніжками та обсипали один одного снігом.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бред, за такы фото
Відповісти
Ото новина і подія...?! Жалко що нема смайлика що пальцем у скроні крутить!:)
Відповісти
Краще б дали кожному по лопаті для вбирання снігу- ото корисна акція!!!
Відповісти
може тобі лопату і йди копай
ми розважались як могли
Відповісти
та які ж ви усі розумні, краще ж під барами повалятись, і пофоткатись з пляшками!!!
а на рахунок прибриння снігу...для чого ж тоді створені ЖКГ і т.д.?
Відповісти
Мабуть вчора сніжкою добре попали!:)))
Відповісти
це називається "активний відпочинок", якщо хтось каже що це тупо, значить він тільки так відпочиває, як я написав вище!!)))
Відповісти
Чого Ви так відразу критикуєте? Навпаки весело...,що тут поганого??? Цікаво, нехай люди забавляються як вміють та можуть!!! Навпаки корисно для організму таке!
Відповісти
ага в мене цілу неділю горло боліло
Відповісти
))це було весело,дуже)
Відповісти
да було дуже весело і цікаво)

Відповісти
Мені дуже сподобалось)багато емоцій))все таки це краще аніж сидіти вдома перед монітором цілий день)
Відповісти
А тепер всією цією компанією лопатки у руки і чистити місто, а потім порадуйте своїми фото!:)
Відповісти
що нервує що тебе там немає...кури собі в сторонці XD
Відповісти
це було просто супер, треба повторити)))))
Відповісти
Інна це точно))
Відповісти
Halepa - настояща халера!
Їй в лоб а вона... на чорне-біле каже!
Свою енергію у правильне русло направляйте дітки!!!
Клаву топтати - це не вулиці чистити!!!
Відповісти
правильне русло у всіх!!
але в більшості людей воно пряме, тобто, аж ніяк не цікаве, рутинне...ці молоді люди, стараються хоч якось його завити, вони відпочивають так від рутини))
якщо твоя енергія буде іти в одному напрямку (наприклад, чищення вулиць)...то твоя "річка" досить швидко добіжить до кінця))
мабуть тебе заставили цілий день вулиці чистити, а то ти, якось дуже заклопотаний цим питанням!!)))
Відповісти
ST - STрибай на вулицю розумник і давай вправо, вліво свою енергію по руслу вулиць, а то все бла-бла...!!! І друзів своїх та подруг типа Halepa, Лучанка, Інна... з собою прихвати!:)
Відповісти
Павло....ти не переймайся дуже, я то сніг сьогодні розгрібав, направо і наліво...а от ти напевно так і просидів вдома...боячись вийти на вулицю, тільки розумника ставиш із себе.......
Ви реально Озабочені з цим снігом...яке вам діло до того, хто чим займається на вихідних, вони ж не повинні тобі під носом сніг прибирати!!!!!!!!!!
якщо тобі так подобається прибирати сніг, то можеш весь Луцьк прибрати від нього, всі будуть раді і твоя еноргія піде в праивльному руслі...
і давай ти щогодини будеш просто розгрібати сніг!!!!!!11
Відповісти
Хто там говорить: "Беріть лопати і прибирайте вулиці від снігу" в мене пару штук завалялося, на вас теж хватиті, диванні червяки.
Відповісти
Зрозуміло! Ти ЖЕКівець якій сховався від роботи! Готуйся - до тебе йдуть!:)
Відповісти
я не розумію, що ви тут забули, ідіть сніг розгрібайте!!!! його ще ой як багато!!! і хто ж як не ви його приберете!
Відповісти
ТАК ВЛАШТУЙМО СУБОТНИК!!!! І ВСІ БУДУТЬ ЗАДОВОЛЕНІ!! І ФОТОГРАФІЙ НАРОБИМО НОВИХ!!!!
Відповісти
влаштуйте панєдельнік, суботнік - то совецкє свято.
Відповісти
А можно исходник совместного фото ?
Відповісти
.....Мені навіть дуже сподобалося...)
Відповісти
карочє, ясно одне. що прийшли ті, кому від 13 до 16 .
Відповісти