У Києві на мосту повісили Діда Мороза і Снігуроньку. ВІДЕО

У Києві на мосту повісили Діда Мороза і Снігуроньку. ВІДЕО
Активісти партії "Братство" повісили на київському мосту опудала Діда Мороза і Снігуроньки.

Таким чином, "братчики" відзначили День святого Миколая, пише ТСН.

Як зазначили активісти, вони на мосту повісили "викидень радянського богопротивного режиму та його співмешканку". Активісти при цьому розгорнули плакат, на якому написано, що "вони хотіли замінити нам святого Миколая".

Нагадаємо, сьогодні православні та греко-католики відзначають День святого Миколая - християнського святого покровителя мандрівників і дітей.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Де-би-лы!!!
Прежде всего это персонажи для детей!
В Европе и США - Санта, а у нас еще Снегурочку добавили - эти праздники давно! А это "братство" - ...!!!
Відповісти
"Еті" персонажі в нашій країні як раз не давно, а придумала їх "совєцкая власть" в кінцчі 30-х років ХХ століття, а більш масово їх почали просувати нісля другої світової війни. А до того був саме Св.Миколай і як не було б тобі це "прєскорбно" знати але він був і в Росії і в Білорусі і звичайно в нас. Так що вчи історію "інкомпетенс".
Відповісти
хто придумав? совэцкая власть? і шо з того, не треба плутати 1 січня із 19 грудня, а головне, хто започаткував святкування нового року саме 1 січня? ну, згадали у якому році це було?
Відповісти
Дык, "совєцкая власть" до этого и тебя, дегенерата- "украйиынця", как этнос, придумала вместе со свынячойу "литэратурнойну мувойу", в которую переделали красивое южно-русское наречие русского языка, "как ни прискорбно тебе это знать".
Відповісти
ого, оце індивіди в Луцьку, виявляється, проскакують.. (
Відповісти
Санта Клаус перекладається як Святий Миколай. І всім відомо, що його придумали савєти-атеїсти, щоб заміти християнського Святого Миколая. Ти тупий?
Відповісти
Трохи дивно. У нас по селах і до цих пір на Різдяні свята Діда Мороза кличуть кутю їсти. Це теж совєти придумали в 30-х роках. До того ж на Поліссі...
Відповісти
клаус це миколай?
Ну тоді бандера це брежнєв!
Відповісти
Да не дебилы, мразь просто антисоветская и антирусская.
Відповісти
Алигархов вешайте.
Відповісти
Православіє головного мозку -- діагноз. Це гірше дебілізму
Відповісти
Католицизм твоих яиц, похоже,
лучше...
Відповісти
ти з моїми яйцями знайомий????
Відповісти
То американьці придумали, то совети, а ви українці що придумали, що всіх і вся поносите?!
Ото тому так і живемо - свого нічого не маємо, а інше - не таке і не для нас і не до вподоби, нічого святого... Ото нація блін...:(
Відповісти
ох ну и полуаборты!
Відповісти
30-й, ты в порядке ???
Відповісти
я не тот 30-ый, который писал ересь во втором коментарии, просто не увидела, что такое имя уже есть)))) Безусловно, адекватный человек на такую выходку этих имбицилов, позитивно реагировать не может. Интересно,эти "люди", думали своей черепушкой,когда свешивали с моста Деда Мороза и Снегурочку о детях? Не приведи Господь, что бы мой ребёнок когда нибудь в своей жизни увидел казнь этих сказочных персонажей, это по меньшей мере просто жестоко.
Відповісти
Взагалі-то я тільки "за" те щоб у моєї дитини було побільше казкових героїв поки вона мала.. Подаруночки і той і той хай приносить - Микола під подушку, Дід Мороз під ялинку. Шо тут поганого? Мороз за совєтів не пропагує, просто створює ще одну казку..
Відповісти
Краще корупціонерів вішати .
Відповісти