Наталія Королевська стала міністром

Наталія Королевська стала міністром
Президент України призначив Наталію Королевську міністром соціальної політики.

Відповідний указ оприлюднений на сайті Президента, пише iPress.

Нагадаємо, що партія Королевської «Україна - вперед!» отримала на парламентських виборах 28 жовтня 1,58% і не пройшла у Верховну Раду, оскільки прохідний бар’єр у парламент становить 5%.

Раніше у коментарях журналістам, Королевська заявляла, що «мріє» про крісло Президента у 2015-му році.

Нагадаємо, 24 грудня Президент Віктор Янукович призначив новий Кабінет Міністрів України і звільнив членів попереднього Уряду.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Бугагга
Відповісти
Это тебе не унитазы фотографировать...
Відповісти
навіщо ці ігри? потім гірше буде.
Відповісти
о богі!
Відповісти
Таки взяли собачку. За Андрюшу пічялька
Відповісти
Наташка запійна - міністр. Чого й слід було очікувати! Це достатньо символічно. На чолі Мінсоцполітики політик, який з тріском пролетіла на минулих виборах і страждає від алкогольної залежності. Але головне - лояльність до влади і правильне арійське - упс, вибачте донбаське походження.
Відповісти
Ну так в неї мрія... :)
Відповісти
Табачник снова возглавил Минобразования!!!
Відповісти
"Щодо закидів, мовляв, ми є проектом Банкової. Знаєте, про політиків варто судити не за гарними заявами чи виступами, а за їхніми діями і те, чим вони займаються. Я ніколи не ховалася за стінами парламенту, а виходила на майдани і відповідала на запитання людей. Наша партія була і буде до опозиції цього режиму. Ми першими зареєстрували проект про відставку Азарова, ми також підтримуємо ініціативу імпічменту Президента. І Будемо боротися, щоби Тимошенко вийшла на волю" (м.Хмельницький, літо 2012 року).
Відповісти
Побачимо.... по її діях..
Боже, спаси Україну від таких міністрів...
Відповісти
хе.. чув нині якусь регіоналку по ері...
каже: ото вона обіцяла зарплату в 1000 $ хай тепер реалізує.
:D
Відповісти
А мене міністром спорту коли призначать?
Відповісти
Вибач Андрюша, все зайнято, я собі ледь на міністра насмок...ла, ти уж сам как нібудь ))))
Відповісти
тільки з Ляшка приклад не бери))
Відповісти
нє насмок**ла, а подарілі!
Відповісти
Тепер ця леді-кінь буде заробляти не на вугільній промисловості, а на інвалідах, будинках престарілих, чорнобильцях, дитячих будинках та ін. незахищених верствах!
Відповісти
наташа,наташа-трі рубля і наша!
Відповісти