вхід реєстрація

У Росії запропонували заселити Сибір 7 мільйонами західноукраїнців

У Росії запропонували заселити Сибір 7 мільйонами західноукраїнців
Секретар Ростовського регіонального відділення "Російський Соціально-Консервативний Союз" партії "Єдина Росія" Антон Бредіхін запропонував пересилити 7 мільйонів українців у Сибір для створення "демографічного кордону проти китайського напливу".

Бредіхін вважає, що це треба робити після можливого вступу України в Митний союз, пише ТСН.

Він, зокрема, представив проект комплексного аналізу регулювання міграційних потоків у Сибір і Далекий Схід "Єрмак 2.0".

"Буду коротким: базова суть питання полягає в створенні сприятливої основи для міграції (для початку - трудової) на територію Північного Сибіру 7 мільйонів українців, в основному з західної частини країни, на Схід - Забайкалля - 3,5 млн кавказців, і дисперсне розселення шляхом перенаправлення міграційних потоків з Центральної Росії до Зауралля 5 млн таджиків і киргизів ", - міркує секретар.

"Тільки так, при тенденції скорочення населення Сибіру ми можемо створити першу демографічну кордон проти китайського напливу", - вважає Бредіхін.

Як він зазначив, що в Сибіру Росія стикається з Китаєм, який планомірно і точково управляє своєю діаспорою - хуацяо, чисельність якої в Росії з кожним днем збільшується.

Зазначимо, що Бредіхін нічого не сказав про необхідність переїзду самих росіян до цих малонаселені регіони РФ.
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ясна річ, - нєобьятниє простори не будуть заселяти неробами, тіпа КОніновічєй, Мартинюків та іншої наволочі. Таким чином кремлядські карлики разом з геноцидами нациі будуть позбавлятись українських патріотів
Відповісти
шо за нах!!!!
Відповісти
Што ви панімаєтє!Он імєл в віду нас-обрєгіанналов і каммувнісстов!!!
Відповісти
а русскими засєліть афріку, спасти европу от еміграцоной ж....и
Відповісти
ТАК ОТ ДЛЯ ЯКОГО МИТНОГО СОЮЗУ ЦИМ ВИРОДКАМ ПОТРІБНІ МИ , УКРАЇНЦІ! ПРОПОНУЮ ПЕРШИМИ ЕШЕЛОНАМИ ТУДИ ВІДПРАВИТИ КАЛЄСНІЧЄНКІВ , БАНДАРЄНКІВ , КІВАЛОВИХ ТА ІНШИХ ПАБОРНІКАВ РУСКАГО ЯЗИКА В УКРАЇНІ!

Відповісти
Росія в колапсі, розпачі і ще невідомо в якому стані. В цій державі від Уралу до Владивостоку треба негайно впроваджувати в школах вивчення китайської мови як другої державної. В Хабаровському краї, наприклад, китайці сплачують 70% податків (офіційна державна статистика!), чим утримують алкашів і нероб немитої Росії. Назад вороття немає. Таке ж становище й в інших прикордонних регіонах Расеї, особливо там, де є тайга. А в Амурській області голови 4-х районних адміністрацій - китайці. Експансія жовтої раси в Росію - незворотня. "У високіх берегов Амура часовиє родіни" вже можуть не стояти: процес пішов.
Відповісти
зачем вы так болезненно реагируете на чужой маразм и вообще так искренне обсуждаете чужие проблемы7
в Сибири снега много? а что, у нас убрали уже? ;-)))
Відповісти
Волиняни,скажіть, як можна було вибрати і делегувати від області комуняків і латентних ригів ("безпартійний" тобто)? А ці люди ж як раз і провадили політику, згадану у цій статті.
Відповісти
який маразм...)
Відповісти
Дійсно, хочуть населення Захіжної України туди переселити, по їхнім кацапським міркам "непокірних". Зате москалі і русифіковані східнякт будуть тут керувати! Хрен вам господа! Тут швидше війна почнеться чим таке переселення. + і чого це кацапи за нас вирішують? все ясно для чого митний союз, вірніше з кожним днем нормальним людям стає все зрозуміліше, що це дорога в совок, рекет.. і взагалі в жопу як колись. Хоча сподіваюсь, дав би Бог, щоб цього несталось.
Відповісти
"шо, опять?" (с)
в Сибири безумно красиво. чтобы это описать, нет слов ни в каком языке.
но пока в РФ у власти такие уё..., жить там нормально невозможно. ни на сибирской земле, ни везде.
а что вы так переживаете за участь китайцев? они уже везде. посмотрите внимательно на упаковки того, что покупаете. что там написано? ;-)
Відповісти
щось ви гоните. Хто кого і куди переселяти буде ? Спробуйте хоча б прочитати саму статтю. Будуть створювати умови для того щоб наші туди їхали. Вони їх не створять - тому ніхто не поїде. То що обговорюємо ?
Відповісти