У Луцьку бус збив маму з дитиною. Жінка прийняла удар на себе

У Луцьку бус збив маму з дитиною. Жінка прийняла удар на себе
У Луцьку сталася ДТП, під час якої мікроавтобус збив маму з дитиною.

Про це повідомили в Facebook на сторінці "АвтоАндони Луцька".

"Щойно ДТП на 40 кВ. На пішохідному переході збиває маму і дитину.Їхав переді мною швидкість невелика 40 км. Але факт дощу, темряви і світла зустрічного транспорту зіграла роль.

На щастя всі живі, мама прийняла удар на себе, дочка просто в шоці", - пише Святослав Семерей.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Можливо водій дісно винен, але деякі пішоходи думають, що якщо натиснути на гальма, то машина одразу зупиниться. Скільки раз був свідком, як машина вже близько до пішохідного на нормальній швидкості, а ці йолопи в розвалку виходять на пішохідний...
Відповісти
Ще й по телефону розмовляє, а поперед себе каляску з дитиною пхає...
Відповісти
В дитини струс мозку. В мами численні серйозні травми. Водій вискочив з повороту на перехід, не пригальмувавши. Вулиця освітлюється. Нащо таке писати?
Відповісти
Був сідком. Мама з дитиною були майже на середині дороги. Правда вдіті в темний одяг. Водія не захищаю, винен 100%, але сам, як водій, його розумію і співчуваю. Не раз з відряджень повертався вночі- так от, така погода, як була в той момент- для мене найгірша в плані оглядовості на дорозі. Дощ, мокрий асфальт, який відбаває все світло в очі, зустрічні "андони" з саморобники ксенонами, вікна запотівають... Все зіграло свою роль. Добре, що з потерпілими нічого серйозного не трапилось.
Відповісти
дорога-зона підвищеної небезпеки. за таких погодніх умов обережними треба бути всім. сам вчоа був свідком ситуації: на володимирській, дксь об 20:00 2 "алкаші" ледь не вліз під машину, добре що водій встиг зреагувати. уе при тому що перехід був за 10 метрів. коли збивають пішоходів, як на мене, 90% винні самі пішоходи. "сраку" легше зупинити ніж автомобіль, хай навіть і не на великій швидкості
Відповісти
В Європі за правилами ти не маєш права ставати на зебру якщо авто за 30м до переходу. Це на трасах. В місті усюди світлофори. Тому зебра перед очима це не панацея від...
Відповісти
Дуже важко зупинити машину при таких погодніх умовах!!! Пішоходи повинні розуміти це! Автомобіль- це складний механізм!
Відповісти
Було б добре змінити все освітлення у Луцьку на діодне....б нічого невидно..або ж треба їхати 20 км за годину.
Відповісти
всім ідіотам, які тут розповідають про важкі будні водіїв, що влітають з повороту на зебру не зважаючи на погану видимість, особливо двум першим коментаторам, що не знаючи подій по конкретному випадку, вже обгадили потерпілих, бажаю мізків і щоб ваших близьких оминало таке лихо.. хоча мізків бажати вже певно пізно.
Відповісти