Чемпіонат України із флорболу розпочався в Луцьку

У Луцьку завершилися матчі першого туру чемпіонату України із флорболу серед команд першої ліги.

Грали команди західної зони. Лідером змагань стала команда «Янтар» із Новояворівська Львівської області, яка виграла всі шість поєдинків. Луцька команда «Айсберг-Фіміам» посіла шосте місце, - передає ВРД НСТУ.

Флорбол – аналог хокею, але без ковзанів чи роликів, зародився наприкінці 70-х років минулого століття у Швеції. В Україні чемпіонати та розіграші змагань за Кубок держави організовує федерація цього виду спорту. У першолігових змаганнях грає і луцька команда «Айсберг-Фіміам».

У стартовому турі сезону 2017-2018 років взяло участь 9 команд. «Янтар» із Новояворівська Львівської області відразу захопив лідерство.

За активної підтримки прихильників, гравці луцької команди «Айсберг-Фіміам» із 5-ти ігор зуміли виграти дві та одну зіграти у нічию. Капітан команди Андрій Ойович вірить, що гравцям до снаги поборотися за путівку до серії плей-оф, за вихід до вищої ліги українського флорболу.

Після першого туру лучани посідають шосте місце.