вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Розбитий у ДТП Rolls-Royce Брежнєва експонують в музеї у Ризі. ФОТО

http://www.motori.ua/
Ексклюзивний автомобіль Rolls-Royce Silver Shadow Леоніда Брежнєва, який потрапив в аварію у 1980 році, є однією з «перлин» серед раритетних машин Ризького автомузею в Латвії.

Про це пише Motori.ua.

Мажорні ДТП за участю дорогих ексклюзивних іномарок траплялися і в часи СРСР. Найгучнішою подією є історія з розбитим Rolls-Royce Silver Shadow Леоніда Брежнєва. У колекції генерального секретаря було відразу 2 таких машини. Першу – 1969 року випуску, йому подарував американський промисловець і мільйонер Арманд Хаммер. Однак, неприємний інцидент трапився з другим подібним авто, вже 1974 випуску, презентованим королевою Великобританії Єлизаветою II.За офіційною версією, люксовий британський седан був розбитий водієм гаража особливого призначення під час перегону автомобіля в 1980 році при зіткненні з вантажівкою на одній з підмосковних доріг. Водій переганяв порожній Rolls-Royce і на вулиці Фрунзе (зараз Знам'янка), з провулка в нього влетів вантажівка, що перевозила сніг.

А ось, за неофіційною, що стала вже міфом - за кермом дорогої іномарки знаходився особисто Брежнєв. Обігнавши машини охорони й супроводження, старий і хворий політик несподівано смикнув кермо вліво і врізався у важкий МАЗ-502. Сам Леонід Ілліч в аварії практично не постраждав і відбувся лише легким переляком.