вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Ляшко: «Свобода» працює на Москву

Народний депутат, лідер Радикальної партії Олег Ляшко переконаний: якби Бандера і Шухевич були живі, вони повісили б івано-франківських депутатів на площі біля обласної ради.

Про це політик написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

„Ще у лютому я писав про те, що ВО „Свобода”, прикриваючись націоналістичними гаслами, цілеспрямовано працює на Москву. Ганебне голосування Івано-Франківської обласної ради це підтвердило. "Свободівці" та інші депутати підконтрольної їм більшості провалили голосування по проекту угоди про розподіл вуглеводнів, яка передбачала видобуток сланцевого газу на території області”, - зазначив народний депутат.

Ляшко звернув увагу на те, що місцевих депутатів не зацікавив навіть той факт, що компанія "Шеврон" пропонувала залишати у бюджеті області 10% коштів, отриманих від видобутку газу.

„Скільки б шкіл можна було б відремонтувати за ці мільйони, скільки б купити "швидких допомог" і обладнання у лікарні, скільки б кілометрів якісних доріг збудувати - про все це івано-франківцям лишається тільки мріяти...”, - журиться політик.

Але найбільш прикрим, за словами Ляшка, є те, що цією угодою Україна могла б стати на крок ближче до своєї енергетичної незалежності, однак не стала.

"І все завдяки "патріотизму" "Свободи". Вони відпрацьовують гроші "Газпрому", роздуваючи міф про нібито катастрофічні екологічні наслідки видобутку сланцевого газу - це при тому, що світовий досвід показує протилежне, і та ж Росія ...сама веде розробки у цьому напрямку", - звертає увагу лідер Радикальної партії.

А тим, для кого цей зв’язок не є очевидним, політик порадив порівняти заяви "Свободи" і так званого "Українського вибору" Медведчука проти сланцевого газу.

„Аргументи однакові, наче їх писала одна людина. Згодом до них приєдналася "Батьківщина", представники якої Кожем'якін, Аваков та інші зареєстрували у Верховній Раді законопроект "Про введення мораторію на пошук, розвідку та видобування нетрадиційних вуглеводнів". Думаю, що "Газпром", для якого Україна - найбільший споживач природного газу, гучно аплодує цій "державницькій" ініціативі депутатів. Зверніть увагу: свободівці, батьківщинці і медведчуківці під приводом боротьби за екологію проводять спільні мітинги проти сланцевого газу, як це було в Донецьку 2 лютого”, - зазначає народний депутат.

Ляшко переконаний, що видобуток сланцевого газу - це важливий крок до реальної економічної незалежності України, можливість хоча б частково звільнити Україну від рабських кайданів "Газпрому".

„Неважливо, що угоду з "Shell" підписала нинішня влада, економічна політика якої в цілому провальна. В ситуації, коли агресія "Газпрому" тільки загострюється, українські політики мають думати про державу, а не діяти за ганебним ленінським принципом "чим гірше - тим краще". Великий Кобзар писав про таких: "Раби, подножки, грязь Москви". Боротися проти сланцевого газу - це боротися проти української незалежності”, - впевнений Ляшко.