вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Депутати прийшли в Раду з новими ґаджетами і на милицях. ФОТО

http://gazeta.ua
Сьогодні, 5 вересня, у Верховній Раді України ‒ третій день засідання.

Там прийняли проект закону «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу щодо порядку та умов відбування покарання». Цей законопроект перебуває у списку проектів необхідних для підписання угоди про асоціацію з ЄС, ‒ пише Gazeta.ua.

Окрім того, нардепи включили до порядку денного і направили зміни до Конституції щодо посилення гарантій незалежності суддів до Конституційного суду. Законопроект, також, є одним з так званих «євроінтеграційних».

Після голосування, нардеп від фракції УДАР Валерій Карпунцов розповів про тиск на його однопартійців з боку депутатів від Партії регіонів, які вимагають голосувати за їхню редакцію євроінтеграційних законів.

Не змовчали про образи і в Партії регіонів. Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов обурився, що преса спотворила коментарі його колег після зустрічі з президентом.

«Коли до мене підходить Царьов і каже, що його слова підносять не так, як він говорить, то це людину ображає. Не можна так працювати ні з людьми, ні з депутатами», ‒ обурився Єфремов.

Після цього журналістки двох телеканалів повідомили Єфремову, що вони окремо одна від іншої записували Царьова й усюди він говорив, що на зустрічі йшлося про «курс на Митний союз».

Цікаво, що сьогоднішній робочий день нардепів не обійшовся без кнопкодавства. Депутат від Партії регіонів Сергій Матвієнков проголосував за себе та свого однопартійця Володимира Бойка під час ухвалення Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання судових рішень.

Згідно порядку денного, після обідньої перерви о 16.00 парламент має призначити вибори у проблемних округах.