вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Ляшко обізава Маркова бандитом. ВІДЕО

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко взяв участь у програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV, де в очі назвав позбавленого депутатського мандата Ігоря Маркова "бандитом" і "україножером".

"Ми маємо подякувати Господу, що в парламенті стало на одного україножера менше, адже Марков -людина, яка ненавидить все українське. - заявив Ляшко під час ефіру. - Хай Марков гляне на свою бандитську рожу. Він бˊє людей тільки за те, що вони розмовляють українською мовою. Це тут в студії він може бути "білим і пухнастим" - в галстуку і костюмі, а вся Одеса пам’ятає його з битою, якою він навіть рідного тестя побив".

Також політик згадав про те, як у січні 2009 року в Одесі повісився віце-консул Російської Федерації Цвєтков, якого пов'язували з Марковим.

"Російський віце-консула повісився після того, як в нього з машини вкрали документи і величезну суму грошей. - стверджує Ляшко. - Документи свідчили про те, що гроші були призначені для підривної діяльності Маркова в Україні. Він не агент Кремля, він - сошка ФСБ. До Кремля Марков ще не доріс".

Також лідер Радикальної партії розповів про те, як Марков працював у парламенті.

"Про який захист інтересів виборців може йти мова? - дивується Ляшко. - За рік депутатських повноважень Марков зареєстрував 1 закон, з місця не виступив, жодного депутатського запиту не зробив, ходив менше, ніж третину на засідання. І головне – незважаючи на свої обіцянки на минулому пленарному тижні голосував за євроінтеграційні закони. Тобто продав навіть своїх проросійськи налаштованих виборців, щоб зберегти мандат".