вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

На Закарпатті люди перекрили рух через «вбиті» дороги. ФОТО

http://ua.comments.ua
Мешканці семи сіл на Закарпатті протестують проти бездоріжжя.

Сьогодні з ранку на Закарпатті жителі семи сіл Іршавського району перекрили в селі Довге рух транспорту на перехресті, де сходяться три дороги державного та обласного значення, ‒ пишуть Коментарі.

Жителі протестують проти бездоріжжя і обіцяють пропускати тільки автомобілі пожежників і «швидких».

Дорогу перекрили ‒ на Сваляву, Хуст, Ірашаву, відповідно на Мукачеве та Ужгород. Перехрестя заблоковано з двох сторін, на ньому зібралося вже понад 100 протестувальників серед них 15-20 авто, як легкових, так і автобусів.

Присутні представники правоохоронних органів та сільської ради. Протестувальники мають намір отримати пояснення від обласної влади, зокрема, губернатора Закарпаття Олександра Ледиди, якого ініціатори акції особисто запросили напередодні зустрітися з ними саме у Довгому, щоб чиновник добрався сюди тими дорогами, якими закарпатцям доводиться їздити щодня.

На авто протестувальників перебувають плакати з написами «іршавчанам якісні дороги !», «Зробіть дороги, дайте можливість жити!» 3 жовтня жителі Іршавського села Кушниця вже перекривали дорогу , але відступили після запевнень голови РДА Василя Ковбаска , що роботи почнуться з дня на день.