вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Кліп-відродження Тіни Кароль. ВІДЕО

Українська співачка Тіна Кароль презентувала відеороботу на символічну для себе пісню "Життя триває".

Екранізація життєствердної пісні співачки сповнена символізмом і її особистої філософією, кожна людина зможе побачити зворушливу історію співачки, - пише ТСН.

Тіна Кароль, яка п'ять місяців тому пережила особисту трагедію на очах у мільйонів людей, не залишила сцену і свого глядача, продовживши творити і йти далі.

У своїй новій відеороботі співачка підкреслює, що її минуле завжди буде її теперішнім.

Містичний герой, який з'являється в кліпі всього на кілька секунд, уособлює любов всього її життя, людину, яка залишається поруч з нею скрізь і у всьому. Він нерухомо спостерігає за тим, як співачка щосили намагається жити і співати без нього.

Вона йде по життю, вірячи в їхню любов, любов після смерті. У новій роботі Кароль все символічно: кінь, як образ життєлюбства і незламного характеру співачки. Вода, яка ніколи не змиває печаль.Червона троянда у вогні, немов її любов спопеляє полум'ям туга. Крізь тонкий символізм Тіна Кароль показує не просто кліп, вона показує свою особисту історію молодої тендітної дівчини з сильним серцем. Нагадаємо, нещодавно елегантна Тіна Кароль блищала в рожевій шубці на виступі в Запоріжжі. Співачка привітала запоріжців з днем їхнього міста.