Погода, Новости, загрузка...

Франція - Україна 3:0. ВІДЕО

Національна збірна України з футболу програла команді Франції.

Матч відбіркового етапу чемпіонату світу-2014 відбувся 19 листопада в Парижі.

Перший тайм гості відіграли погано: і атакувальна, і оборонна ланки команди. Перші створили за 45 з лишком хвилин лише кілька напівмоментів біля воріт суперника, а другі теж створювали, але моменти і біля власних володінь.

Так, після помилки захисників перший гол у ворота українців залетів після удару Мамаду Сахо.

Згодом усіх вирішив здивувати арбітр, зарахувавши гол Каріма Бензема. Нападник за правилами гри перебував у офсайді.

Хоча варто зауважити, що кількома хвилинами раніше забивав той же Бензема, але суддя скасував взяття через сумнівне положення поза грою.

Другий тайм для гостей виявився гіршим за перший. На початку арбітр видалив Євгена Хачеріді за фол на Франку Рібері, а на 72-ій вдруге відзначився Сахо - 3:0.

Тож, Україна їде додому, а французи пакують валізи для поїздки в Бразилію.