вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Принц заспівав з Бон Джові. ВІДЕО

http://img.tabloid.pravda.com.ua/
Принц Вільям під час благодійного вечора заспівав з Бон Джові.

Британський принц Вільям несподівано продемонстрував оточуючим свій музичний талант, ‒ пише ТабоID.

Онук королеви Єлизавети заспівав разом з Джоном Бон Джові та Тейлор Свіфт під час благодійного концерту в Кенсингтонському палаці, повідомляє «The Telegraph». Принц Кембриджський вийшов на сцену перед аудиторією в 600 чоловік. Вільям, Тейлор та Джон виконали знамениту композицію Бон Джові «Living On A Prayer».

Захід був організований, щоб допомогти бездомним підліткам Великобританії. Квиток на концерт коштував 500 фунтів. Всі зібрані кошти пішли на благодійність. Після закінчення концерту Вільям виступив з короткою промовою і подякував Бон Джові за його діяльність у сфері благодійності. Перед тим як покинути сцену принц потиснув музикантові руку.

«Кілька років тому приблизно в цей час року, протягом тільки однієї ночі, я покинув своє комфортне і тепле ліжко і спробував спати на вулицях Лондона. Це була лише одна ніч, і я знав, що вдома мене чекають. Однак багато молодих людей не мають цього, і холодні вулиці ‒ єдина реальність, яку вони знають. Але ми можемо їм допомогти», ‒ сказав принц.

Свої відчуття після виступу описала й 23-річна кантрі-співачка Тейлор Свіфт. «Я дуже задоволена і дійсно схвильована. Це перший королівський прийом, на якому я виступила. Для мене це велика честь. І це дивовижний захід...», ‒ заявила виконавиця.