вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Про Аллу Пугачову зняли серіал

Колишній чоловік Алли Пугачової Олександр Стефанович відзняв 12-серійний фільм "Кураж" за мотивами свого ж роману.

Серіал розповість про ті часи, коли Стефанович був закоханий у видатну жінку - Аллу Борисівну Пугачову, - пише ТСН.

Прем'єра першої серії картини - у понеділок, 12 травня о 21:10. Дія картини "Кураж" розгортається в 1970-х роках в СРСР.

У центрі сюжету - початок кар'єри молодої талановитої співачки Галли, її перші кроки на сцені, перші виступи, перший успіх. Талановитий режисер-початківець Алекс вигадує для розкрутки співачки неймовірні трюки, а Галла артистично виконує їх на сцені і в житті.

Фільм "Кураж" багато в чому - автобіографічний, режисер Олександр Стефанович в 1970-ті роки працював на Мосфільмі, знімав музичні фільми, був режисером першого вітчизняного кіномюзиклу. Як ніхто інший, він знайомий зі світом естради того часу.

"У фільмі є біографічні моменти, але все-таки це самостійний художній твір, образ головної героїні Галли у фільмі - збірний", - каже режисер серіалу Олександр Стефанович.

Кастинг на головну роль Примадонни Галли тривав понад півроку, в ньому взяли участь понад 500 молодих актрис. Зрештою було обрано 28-річну актрису Ленкому Олександру Волкову.

"Моя героїня Галла - різнобічна, вразлива, десь сувора, десь скромна, в чомусь зарозуміла. Характер зі стрижнем. Хоча її при всій загартованості можна дуже легко образити, - розповідає актриса Олександра Волкова.

Фільм "Кураж" - масштабний проект, він знімався в Москві, Санкт-Петербурзі, Ялті, Виборзі, Копенгагені, Стокгольмі, Гамбурзі, Амстердамі, Брюсселі та Парижі. Щоб передати колорит того часу, костюмери ретельно вибирали акторам вбрання в стилі 80-х. Багато речей 70-х, які з'являються в картині, приносив сам режисер.

Це картини, вази, свічники й особиста друкарська машинка Олександра Стефановича, яку вщент розбиває головна героїня Галла.