вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

LOBODA кардинально змінила імідж. ФОТО. ВІДЕО

LOBODA змінилася заради нового кліпу.

Несподіваний дует цього року LOBODA feat EMIN презентували трейлер до їхнього спільного кліпу на пісню "Смотришь в небо", - пише ТСН.

Спеціально для зйомок LOBODA кардинально змінила імідж і постане перед глядачами в абсолютно нових образах. Жанр нового відео LOBODA feat EMIN можна визначити як психологічний трилер, в якому тісно переплетені реальний і вигаданий світи.

Це історія про те, як складно не з'їхати з глузду від самотності, і що робити, якщо та єдина, яку ти любиш, лише плід твоєї уяви.

Нагадаємо, ідея спільного виконання композиції "Смотришь в небо" прийшла Світлані абсолютно несподівано, коли артистка почала роботу над піснею. Незважаючи на те, що LOBODA і Emin не були знайомі, це не завадило їм у найкоротші терміни прийняти рішення про дует і приступити до запису.

Підготовка до зйомок тривала кілька місяців. Ідея кліпу належить продюсеру LOBODA - Нателлі Крапівіній. Художником-постановником виступив Сергій Іванов, останньою роботою якого був фільм "Сталінград". А одну з головних ролей у кліпі виконав один із найбільш затребуваних акторів - Артем Ткаченко.