вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

IPhone 6 зроблять водонепроникним. ФОТО. ВІДЕО

Також телефон стане тоншим.

iPhone 6 стане першим водонепроникним смартфоном корпорації. Це підтверджується зафіксованим фотокамерою зануренням мобільного пристрою у воду, - пише Дзеркало тижня.

Подібний крок може стати ще одним плюсом у скарбничку Apple при порівнянні нової моделі iPhone з продукцією основних компаній-конкурентів. Той же Samsung Galaxy S5 і Sony Xperia Z2 витримують досить тривале за часом занурення в воду (до 30 хв) і на глибину до 1 м, чим не міг похвалитися iPhone 5s.

Дисплей новинки вийде з рамок звичного формату, який неофіційно вважався шанувальниками платформи iOS найбільш оптимальним за своїм фізичним розмірами.

Звичайно, визначити на даному попередньому етапі точну кількість дюймів матриці - досить складно. Діагональ становить 4,7 дюйми, що підтверджувалося раніше та іншими інсайдерськими інформаторами. Також нова версія iPhone стане набагато тоншою не тільки за попередні моделі, але й за інші смартфони з аналогічного цінового сегмента.

Що стосується термінів появи iPhone 6, то тайванське видання Economic Daily News називає датою презентації пристрою серпень місяць (мова йде лише про 4,7-дюймову версію смартфона). Моделі з більшою діагоналлю мають бути представлені місяць потому - у вересні.