вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Російські зірки збривають бороди через перемогу Кончіти

Транссексуал Кончіта Вурст після перемоги на Євробаченні, розділив суспільство на два ворогуючі табори: одні були в захваті від яскравого виступу екстраординарної особистості, інші ж стали затятими супротивниками "жінки з бородою".

Відома оперна співачка Анна Нетребко помістила на своїй сторінці в Інстаграм фото, на якому вона в білому хутрі, з розпущеним волоссям і .. бородою, - пише Gazeta.ua. До слова, багато австрійців підтримали представника країни, і такий же акцією привітали Кончиту з перемогою.

Представники російської естради почали флеш-моб під назвою # ЯНЕКОНЧІТА: бородаті представники вітчизняного шоу -бізнесу збривали бороди, щоб у них не було нічого спільного з Вурст. В акції взяли участь Слава Нікітін, Андрій Малахов, Домінік Джокер, Влад Соколовський.

Так, Слава Нікітін зважився на такий крок, тому що у нього з'явилося відчуття, що Кончіта "сміється над ним".

"Коли виступала Сердючка, всі розуміли, що це стьоб. А після виступу Вурст у мене залишилося неоднозначне почуття. Якби цей хлопець одягнувся в дівчину, але збрив бороду, всі б нормально його сприйняли, включили рубильник на толерантність, сприймали так, як в свого часу Дану Інтернешнл, а тут .. Я зайшов у ванну і мені в очі кинулася моя борода . А я з нею ходжу, між іншим, більше двох років. Але я взяв у руки станок і збрив її ..", - написав В'ячеслав Нікітін.

Треба сказати, що не всі так радикально підтримали своїх колег. Наприклад репер Філіп Кіркоров та Сергій Лазарєв запропонували людям простіше відноситься до виступу Кончіти.

На черговому засіданні депутати Держдуми запропонували надалі бойкотувати Євробачення, і натомість створити альтернативне музичне шоу "Голос Євразії". Мотивували вони своє рішення тим, що європейці, проголосувавши за Кончіту, нібито поставили її в приклад підростаючому поколінню, а це неприпустимо для молодого покоління Росії.