вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Українські зірки голосували у вишиванках та стояли в годинних чергах

В неділю на виборчі дільниці прийшли голосувати й українські зірки.

ехто з них, хто голосував у Києві, так само як і звичайні люди, вистояли в годинних чергах, - пише Gazeta.ua.

Втішає також, що українські зірки підтримали всеукраїнський флешмоб і прийшли на виборчі дільниці у вишиванках. Це наприклад, Маша Єфросиніна, Джамала, Катя Осадча.

Так Ірина Білик голосувала на Печерську на вулиці Бастіонній.

"Черги через те, що люди нарешті зрозуміли, що можуть щось змінити. Особисто я голосувала за свою подружку Ольгу Богомолець. Товаришуємо років 20 з нею. Цілий вечір буду дивитись телевізор і слідкувати за новинами", - поділилась Ірина Білик після голосування.

Не доїхала на голосування до Києва активістка Майдану співачка Руслана.

"Після вчорашньої події "Молитва за Україну", яку ми організували в Карпатах та по всьому світу, у мене було заплановано на сьогодні - зранку перепливти озеро (1500 м), ще раз піднятися на вершину (1500 м) і ще раз помолитися, що я і зробила. Після цього я виїхала з Карпат і гарантовано по часу встигала до 20:00 повернутися в Київ і проголосувати. Але в дорозі ми вилетіли у велику яму і пробили колесо. Запаски немає. Ми стоїмо в полі, але, на жаль, нашим законодавством не передбачені подібні форс-мажорні обставини. Станом на зараз у мене немає жодної можливості скористатися своїм правом голосу", - написала вона у своєму Фейсбуку.