вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Сорокарічна українка стала Місіс Планета-2015. ФОТО

40-річна харків'янка Олена Маньякова завоювала абсолютну перемогу на конкурсі "Місіс Планета-2015", фінал якого відбувся в Болгарії.

Українці присудили титул "Mrs. Planet 2015- gran prix", пише Обозреватель.

Цього року в конкурсі взяли участь такі країни як Україна, Австралія, Сінгапур, Латвія, Малайзія, Росія, Нігерія, Польща, Болгарія, Південна Африка та ін.

При оцінюванні учасниць журі звертали увагу не тільки на зовнішні дані, але й на особисті досягнення у сфері кар'єри, сім'ї та благодійної діяльності. В рамках конкурсу пройшли вечірка знайомств, інтерв'ю з журі, Fashion-show, презентація номерів талантів.

Олена Маньякова отримала дві освіти за спеціальностями кондитер і менеджер з персоналу. Сім'я Олени займає активну соціальну позицію: всі разом подорожують, займаються дайвінгом, парашутним спортом, допомагають місцевій школі з технічним і освітнім оснащенням.

Маньякова регулярно дає безкоштовні майстер-класи талановитим дітям, допомагає їм у підготовці до різних конкурсів і фестивалів, успішно виховує свою 11-річну дочку, є її тренером і вже 20 років у щасливому шлюбі.