вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Монатік випустив новий кліп на композицію «Сейчас». ВІДЕО

Один з найбільш брендових артистів цього року MONATIK випустив відеокліп на сингл «Сейчас».

Вперше артист приміряв на себе роль головного самостійного героя і єдиного персонажа, який мотивує і надихає на те, щоб жити яскраво саме зараз. Про це йдеться у спільноті Вконтакте на сторінці співака.

Режисером відео виступив Тарас Голубков, директор продакшн студії Icona Creative Agency, останніми відео роботами якого були «Дельфіни» групи «Скрябін» і «До світанку» Саті Казановою feat. Arsenium.

"Для мене цей трек немов враження від миті. Ми вирішили розповісти про нас, про людей, про наші почуття в цю мить. Це відео про те, коли нікого немає поруч, і залишаючись один на один з собою, не боїшся осуду з боку, косих поглядів і забуваєш про всі комплекси. Коли ми співаємо без нот, граємо без сценарію, танцюємо, як танцюємо - саме в такі моменти ми все робимо від душі, - ділиться Тарас Голубков.

За задумом режисера, події розгортаються в порожньому барі, після закриття, коли герой залишається наодинці з собою. Він отримує насолоду від кожного руху: танцює, катається на роликах, злітає на батуті і просто заряджає себе і кожного навколо вибуховою енергією.

Слід зазначити, що у всіх сценах артист самостійно виконує складні трюки та хореографічні постановки. Спеціально для нового відео MONATIK освоїв чотириколісні ролики - квадри.

MONATIK зумів втілити режисерське завдання: показав образ сучасної людини, у якої сірі будні домінують над яскравими емоціями. І нагадав, що не варто занурюватися в рутину, а потрібно задуматися, що життя одне і знову його не повторити, тому необхідно жити яскраво кожну мить і зараз.

MONATIK поміняв чотири образи, які були створені унікальним почерком дизайнерів. А аксесуари були відібрані в самому епатажному магазині Києва.