вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Перша леді України прокоментувала сумку за півмільйона гривень

Перша леді України Марина Порошенко розповіла про походження сумки з крокодилячої шкіри кольору нюд італійського бренду Fendi вартістю понад півмільйона гривень.

Поява дружини президента з дорогим аксесуаром на вечорі з нагоди 50-річчя прем'єри фільму "Тіні забутих предків" породила суперечки серед українців, пише Корупція.

За словами Марини Порошенко, аксесуар їй подарував чоловік, а про вартість сумки вона дізналася тільки зараз з інтернету.

"Це подарунок мого чоловіка мені на 30-ту річницю нашого подружнього життя. Це було рік тому. Я, чесно кажучи, не використовую такі речі . Але тут – ми дуже рідко зараз з ним бачимося, і коли ми пішли на спільний захід, я хотіла йому зробити приємне ", – розповіла перша леді України.

Відзначимо, в Києві сумку цієї фірми можна купити тільки в одному елітному бутіку і коштує вона тут 566 000 930 гривень або майже 23 000 євро. В офіційному бутіку Fendi в Мілані така сумочка потягне вже майже на 23 000 гривень або тисячу євро більше.

У той же час ні в Києві, ні за кордоном аксесуара кольору нюд, як у дружини Порошенка, – немає. Зате в Італії наголосили, що ці сумочки – нова колекція. Також і за словами українських дизайнерів, сумка з крокодила кольору нюд цієї фірми – це останній тренд.

"З наших, в нашій країні, по-моєму, я нікого ще не бачила з такою сумочкою. Вона дуже личить першій леді країни. Другий момент – чи тактовно зараз носити таку сумку. Скажімо так, просто напевно треба було бути більш передбачливою, щоб не викликати зайвих емоцій у народу, який зараз ледве виживає ", – підкреслила дизайнер Юлія Айсіна.