вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Навіщо Савченко в суді одягла на голову пакет?

У ході допиту співробітника ФСБ по Воронезькій області Олексія Почечуева українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко одягла на голову пакет і запитала: "Ви впізнаєте мене в такому вигляді? Бачите мене?".

У середу, 7 жовтня, в Донецькому міському суді Ростовської області проходить чергове засідання у справі української льотчиці Надії Савченко.

У ході допиту співробітника ФСБ по Воронезькій області Олексія Почечуева українка наділа на голову пакет, повідомив у своєму Facebook кореспондент "Радіо Свобода" Антон Наумлюк.

Під час попередніх засідань суд заслухав свідчення Савченко, а також допитав ряд потерпілих і свідків.
У ході допиту Савченко заявила, що не володіє навичками коригування артилерії. Також вона розповіла, що в момент загибелі російських журналістів вона на автомобілі сестри вивозила поранених військових.
Надія Савченко, яка воювала у складі українського батальйону "Айдар", була взята в полон бойовиками в червні 2014 року в Луганській області, а потім незаконно вивезено до Росії. Наприкінці липня 2015 над нею почався судовий процес.
Льотчиця звинувачується у вбивстві двох російських громадян в Луганській області, в замаху на вбивство і незаконному переході кордону. Вона свою провину не визнає.