вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Зникло 25 мільйонів із грошей, які збирали на лікування Жанни Фріске

Однак, як стало відомо, частина цієї суми, а саме: 25 мільйонів рублів було витрачено невідомо на що, пише Super.

Відповідно до звітів на офіційному сайті організації, в американську клініку, де співачка лікувалася на початку 2014 року, було переведено 11636146 руб. 29 січня 2014 - 4710811 руб., 27 лютого - 1732765 руб., 19 березня - 5192570 руб.

Потім за бажанням Жанни ще 32619851 руб. "Русфонд" відправив на оплату лікування дев'яти онкохворих дітей. Однак як витрачалася решта суми, неясно.

Як повідомляється на офіційному сайті, "28 жовтня відповідно до договору між "Русфонд" і Жанною Фріске їй на продовження лікування на особистий банківський рахунок переведеними залишилися 25011790 руб. Згідно з угодою, звіти про витрати з цієї суми будуть передаватися в "Русфонд". А ми будемо тримати вас у курсі подій".

Незважаючи на обіцянки, про те, на що були витрачені залишилися 25000000, невідомо. На сайті "Русфонд" про це нічого не повідомляється. "Ми прикрили цю тему. Ми перевели гроші батькам, і вони вже повинні перед нами відзвітувати. Я недавно працюю і відповісти на цю тему сама не в змозі", - повідомила директор зі зв'язків із громадськістю "Русфонд" Ірина Соколова в телефонній розмові з журналістами.

Як повідомляв "Обозреватель", батько Жанни Фріске розповів про те, що цивільний чоловік артистки неодноразово обманював її в грошових питаннях. Володимир Копилов стверджує, що гроші на будівництво та оздоблення особняка в Підмосков'ї Дмитро Шепелєв брав з банківської карти Фріске. За словами батька, також безслідно зникли діамантові прикраси Жанни.

Не так давно Наталія Фріске поділилася своїми переживаннями щодо сина Жанни Платона. Сестра співачки зізналася, що хотіла б побачити хлопчика, але їй не дозволяє це зробити його батько. За словами Наталії, Дмитро Шепелєв навмисно спровокував конфлікт з Володимиром Фріске, щоб у майбутньому в суді вказати на його неосудність.

Телеведучий вже навіть написав заяву в поліцію на батька Фріске. Батько співачки, у свою чергу, звинуватив Шепелєва у смерті свого ще не народженого онука. Повідомлялося також, що мати Фріске тяжко захворіла після скандалу з Шепелєвим.