вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

ЗМІ: ЄС допускає введення санкцій проти Росії через Сирію

Як передає Капітал, про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на високопоставленого європейського чиновника.

За його словами, такий розвиток подій ймовірно, якщо дії Росії в Сирії порахують не відповідають завданням боротьби з тероризмом і якщо буде підтверджено, що удари російської авіації наносяться не по цілям екстремістського угрупування «Ісламська держава».

«Зараз це питання не стоїть на порядку денному. Подібні питання взагалі не вирішуються без нічого, вони вимагають ретельного аналізу і підготовки. Поки ми маємо намір тільки висловити нашу стурбованість тим, що, можливо, російські повітряні удари завдаються по поміркованої опозиції. І нас дуже турбує, чи не потрапляють під них мирні жителі. Проект висновків Ради ЄС ще допрацьовується. Як це буде сформульовано, зараз не варто передбачати, але питання знайде відображення в документі », - зазначив при цьому джерело.

Нагадаємо, російські повітряні сили завдали перших ударів в Сирії 30 вересня, після того як Рада федерації РФ дала президенту Володимиру Путіну згоду на застосування збройних сил за кордоном.

Приводом для звернення Путіна стало прохання президента Сирії Башара Асада про допомогу в боротьбі з міжнародним тероризмом і, особливо, з ІГ.