вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

Віктор Балога: "регіонали" отримали шанс на політичну реінкарнацію?

В списках "Солідарності" до рад різного рівня є багато людей, якими можна і потрібно захоплюватися. Це і волонтери, і активні учасники Майдану Гідності, і герої АТО, і громадські активісти, люди, які своїми вчинками заслужили авторитет в громадах, і просто достойні українці, за яких не соромно.

Я б хотів, щоб в Україні у місцевих радах було якомога більше таких людей. Їм потрібно давати шанс, що ми і робимо на Закарпатті. Лише вони можуть почати процес перезавантаження влади.

Але я хочу звернутися до всіх кандидатів в депутати від "Солідарності", хто хотів бачити Україну іншою і прикладав до цього максимум зусиль, або ризикував своїм життям. Друзі, невже вас влаштовує роль ширми в проекті, завдяки якому вчорашні "регіонали" отримали шанс на політичну реінкарнацію?

Сьогодні вами прикривають бандитів, наркоторговців, корупціонерів, хабарників, які в різних регіонах України йдуть в місцеві ради за списками партії Президента. Саме на вашому чесному імені вони знову будуть грабувати державу. При цьому вони не дадуть вам проводити відчутні зміни - ми це уже бачимо на прикладі Верховної Ради.

Звичайно, кожен вирішує за себе сам. Але якби вас не було в списках "Солідарності", то цей клон Партії регіонів пішов би на дно уже цієї осені. Тому, закликаю вас, кожного, хто дорожить своєю репутацією і хоче кращої долі для України, добре подумати, поки ще є час. Для тріумфу зла потрібно, щоб добрі люди нічого не робили. Сьогодні ви - добро. І, не в останню чергу, від вас залежить, чи зможе зло знову розправити плечі.