вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Погода, Новости, загрузка...

У Росії хочуть заборонити автономери із "непристойними" словами

Зокрема, депутати запропонували заборонити видачу автомобільних номерів, що містять лайливі слова і слова з негативним змістом.
Автором законопроекту став депутат Держдуми, автор законопроекту про продаж "красивих" автономерів з аукціону Олександр Шерін, повідомляє m24.ru. Поправки заборонять ставити на машини номери типу "В ... ЗР", які викликав ажіотаж у водіїв на початку жовтня в Зеленограді.

"Номери з поєднанням букв, які несуть негативні емоції, можна заборонити. Не хотілося б рекламувати слово ВОР", - сказав Шерін.

За його словами, відповідні поправки можуть бути внесені в законопроект про розпродаж номерів, особливо якщо депутати підтримають цю ідею. "За підтримки депутатів такі номери можуть зникнути", - сказав Шерін.

Депутат додав, що недавня історія в Зеленограді, коли за отриманням номерів "ВОР" вишикувалася черга, показує, що номери "з негативним підтекстом" цікаві людям. Серед автолюбителів також бувають популярні номери "Х ... АМ", "Х ... ЕР" і т. П.

На думку заступника голови ГИБДД Росії Володимира Кузіна, необов'язково забороняти номера законодавчо. "З поєднання букв виходить не тільки слово" ВОР ". Є ще" РОР "," ВРО "," ОВР ". Букви неможливо заборонити", - зауважив Кузін.

Інтерес москвичів до поєднання букв і цифр, з яких виходять слова, він пояснив особистими амбіціями людини. "На дорожню ситуацію такі особливі номери зовсім не впливають. Даішники не звертають увагу на набір букв і цифр. Зараз номера" ААА ", які раніше вважалися урядовими, вже розійшлися серед простих автомобілістів. Інспектори на них не реагують", - сказав Кузін.

Відповідно до Держстандарту, для використання на знаках транспортних засобів дозволені 12 букв кирилиці, що мають графічні аналоги в латинському алфавіті: А, В, Е, К, М, Н, О, Р, С, Т, У і Х.