вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Олександр Пирожик
Дата реєстрації: 16 лютий 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Олександр Пирожик
09 грудень 1970 р.
Депутат Волинської обласної ради, голова фракції ВО "Свобода" в обласній раді. Журналіст, юрист, магістр державного управління.
Коли тобі дарують свободу, завжди знайдеться той, хто казатиvt, що жити в ярмі було стабільніше...
25 грудень, 2014 в 09:09
Дякую за підтримку, друже! А на всіляких тролів я вже давно перестав зважати...
28 жовтень, 2014 в 22:00
Не вірте брехні!!! Щойно ми з моїм колегою Анатолієм Пушкіним провідували Тимура Мустафаєва та інших поранених майданівців у Волинській обласній лікарні. На його вчорашнє прохання відновили Тимуру СІМ-картку, втрачену на Майдані, привезли йому. Говорили в тому числі про той бій на Інститутській, де він отримав поранення. Вказав точне місце й час, коли це сталося, як його доставляли у Палац Свободи... Тимур - Герой Майдану!
01 березень, 2014 в 18:26
Клімчук до того здрібнів, що забув про дідуся Фрейда. Він хотів би, щоб журналісти більше писали про мистецтво. Він так того захотів, що аж не стримався. "Темників" в індивідуальному порядку вже, мабуть, бракує. Треба публічно повчати, про що журналістам писати, щоб загал почув. БІЛЬШЕ ПРО КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ЗАХОДИ! І головне (за Фрейдом) - ні слова про політику!
14 січень, 2014 в 22:16
Тролям - наперед: не тратьте даремно часу й енергії. Штабісти Палиці дали нашій команді відмінний "технологічний" урок, за який хочу їм подякувати. Кажу це щиро, без тіні злорадства. А ще можу подякувати за те, що цим зорганізували, згуртували, зміцнили нашу команду. Як кажуть, додали спортивної злості. Ми стали сильніші. А висновки обов'язково зробимо. Приємного всім святкового вечлора!
13 січень, 2014 в 19:10
попередня 1 2 3 4