вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
chitatel
Дата реєстрації: 02 квітень 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Анна Кошель
Надія, дякую за поправку! Винна...не додивилась...
21 лютий, 2014 в 21:33
Не знаю как в Париже, а вот в некоторых других европейских городах я сталкивалась с тем, что "оливье" называется "русский салат"
10 лютий, 2014 в 23:51
Вірити чи ні - Ваша справа. Але Ваш коментар лише ще раз доводить, що всі анекдоти засновані на реальних подіях з життя. Якщо така історія трапилася ще з кимось, то це навіть радує...значить не одна я така "граматєйка".
10 лютий, 2014 в 13:15
Не зовсім чітко зрозуміла, що Ви хотіли сказати своїм коментарем. Однак, дозволю собі написати про те, що власні висновки я роблю на основі матеріалів не одного джерела ЗМІ. І в своєму першому коментарі я хотіла наголосити на тому, що поїздку на Кіпр дуже вміло поєднали з діяльністю Пащенка. Особисто я в цьому бачу звичайне маніпулювання інформацією. Так вже повелося, що преса "підганяє" свої статті під існуючи стереотипи. В даному випадку під стереотип, що публічна людина їде за кордон лише коли має серйозні проблеми.
13 січень, 2014 в 14:11
Стаття "Волинських новин" і деякі коментарі викликають у мене посмішку на лиці. Все це виражає людські звички типу пхати свій ніс у чуже життя, заздрити, робити висновки без знання дійсності тощо. Чому всіх так цікавить поїздка Пащенка на Кіпр? Що кримінального в тому, що людина з сім'єю вирішила провести новорічні свята за кордоном? Пащенко не винен, що Новий рік співпав з Євромайданом. Просто одна людина зуміла прив'язати одні події до інших так, що маси "повелися". Ця стаття та коментарі деяких людей цілком притаманні нашій нації, коли людям цікавіше обговорювати поїздку публічної людини за кордон (її весілля, розлучення, коханку чи коханця тощо), ніж займатися своїм особистим життям або суспільно корисною працею. P.S. Цікаво, а де люди взяли інформацію про "вілли у приватній власності"? Я впевнена, що вона передавалася шляхом дитячої гри "спорчений телефон": мені сказав мій друг, а йому тіткі, а їй сестрі тощо.
12 січень, 2014 в 20:16
1 2 наступна