вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Андрій Михайлов
Дата реєстрації: 21 квітень 2013 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Михайлов
Луцьк
Фотограф, дизайнер
Багато класних фотографій!
21 травень, 2013 в 22:02
Цією виставкою я не ставив за мету показати наскільки я крутий чи щось таке. Тут більше показано фото як хоббі, подорожі і т.і. Професійні фото зазвичай виставляють зовсім на інших ресурсах, беруть участь в конкурсах, знімають для комерційних цілей, тут затрати дуже значні. Моя виставка - поділитись з усіма своїм зацікавленням у фото, як одним із захоплень, яких є декілька. Тому в кого є конструктивні зауваження по знімках, будь ласка, пишіть. Покищо прозвучало таке зауваження лише про одне фото із мечеттю.
21 травень, 2013 в 21:39
Дякую за позитивні відгуки! Якщо в когось є конструктивні зауваження чи рекомендації по конкретному знімку, будь ласка, пишіть! Щоб сказати, що все лайно і нічого не сподобалось - багато розуму не потрібно.
18 травень, 2013 в 13:22
Дякую за гарні відгуки! Стосовно розмитості кадрів. Я побачив, що під час публікації фотовиставки на Волинь Пості чомусь були розтягнуті (збільшені) усі вертикальні кадри. Порівняти і подивитись, що кадри не змиті можна тут: http://mihailof.com/foto_news/andriy-mykhaylov-photo-exhibition/
17 травень, 2013 в 15:51
Гарні фото, яскраві, позитивні. Відчувається, що фотограф мрійлива, свободолюбива особистість. За Белова респект! Вічна йому пам'ять.
14 травень, 2013 в 21:39