вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Григорій Пустовіт
Дата реєстрації: 02 листопад 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Григорій Пустовіт
Луцьк
29 березень 1960 р.
секретар Луцької міської ради, голова Луцької міської організації ВО "Батьківщина"
Шановний читачу 2, Ви саме втілення Нострадамуса та баби Ванги, просто зразок ідеальної реінкарнації. Буду відвертим, я шокований Вашою прозорливістю. Я й сам не знав, що у мене виникла «сверблячка» до, як Ви з пошаною та благоговінням пишете та ще й з великої літери, «Владного» корита. А тепер вже буду знати. Видно, що ця «сверблячка» примушує мене писати про відверті ляпи, які допускають в ОФІЦІЙНИХ ДОКУМЕНТАХ Луцької міської ради. І Ви дуже влучно підмітили, що, пишучи блоги у «Волиньпості», я розраховую виключно на те, щоб їх прочитала Юлія Тимошенко. Видно Ви чудово знаєте раз так пишете, що Юлія Володимирівна кожен свій робочий день розпочинає з ознайомлення з блогами на «Волиньпості». Мене зупинити можете лише Ви та Ваші побратими з міської ради – не допускайте відвертих ляпів в документах, посадіть мене на голодний пайок, не дайте мені про що писати.
24 вересень, 2016 в 12:26
"вікторе", це ж не рівень дискусії. По-перше, на "ти" я з Вами не переходив, по-друге, Ви ж не автор цієї Програми щоб бути таким ображеним. До речі, слово "бездна" без лапок вживає саме та людина, що написала Програму.
22 вересень, 2016 в 18:03
Про філологічні ляпи та тавтологію Ви правильно підмітили - це я цитую документи міської ради. Крім того, Ви пишете, що щось не зрозуміли. Наприклад?
22 вересень, 2016 в 08:58
Сергію, вітаю! Хай щастить!
15 травень, 2016 в 18:57
До речі, в слові "став" я допустив помилку, звичайно має бути написано "стан". Навмисно не редагую написане. Наперед вибачаюсь за помилку. Сподіваюсь, що й Ви навчитесь визнавати помилки)))
14 січень, 2016 в 19:02
попередня 1 2 3 4