вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Григорій Пустовіт
Дата реєстрації: 02 листопад 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Григорій Пустовіт
Луцьк
29 березень 1960 р.
секретар Луцької міської ради, голова Луцької міської організації ВО "Батьківщина"
Шановні опоненти! Ви так самовіддано захищаєте в коментах Миколу Ярославовича, що це викликає лише повагу. Але я ж не критикую Миколу Ярославовича, не переводьте на нього всі стрілки, хоча і відповідальності з нього за став справ у міській раді ніхто не знімає. Я всього лише висвітлив непрофесіоналізм, халявництво, відсутність будь-якого бажання зробити хоч щось якісно з боку авторів Програми. Але у Вас є всі шанси по-справжньому захистити Миколу Ярославовича і його авторитет: створюйте документи грамотно, обдумано, продуманно, у відповідності до вимог законів та інших нормативних документів. Я на сьогодні є депутатом і мій обов'язок вказувати на помилки і прорахунки у той спосіб, який я вважаю за потрібний. Все що я написав у блозі, на жаль, правда. Сподіваюсь, що Ви зробите все аби у майбутньому не дати мені підстав писати подібні блоги. Щиро зичу у цій справі Вам успіху!
14 січень, 2016 в 18:56
Не демпінгуйте)))
14 січень, 2016 в 09:41
Колишній губернатор, який читає документи і розуміє про що там пишуть - це дійсно жах і велике розчарування. Як було б гарно і почесно, якби я як Брєжнєв читав би в день три рядки і миттю їх забував! Ось це достойно! Як шкода, що й далі буду Вас розчаровувати...
14 січень, 2016 в 09:41
Дякую за високу оцінку мого вміння говорити!
14 січень, 2016 в 09:33
Шановний пане(пані) 321! Дійсно, ось так у блозі ще й під своїм справжнім іменем кожен може написати. А так щоб у коментах, під анонімним ніком мені сміливості та мужності явно не вистачає. Тому цим чеснотам буду вчитися у Вас, сміливої та мужньої людини №321!
14 січень, 2016 в 09:29