вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Ти мене ганяв??!!! Хлопчику, ти не туз -- ти шестьорка з нереалізованими фантазіями. Ти хоч в Камені бував коли-небуть?
30 січень, 2013 в 11:41
Спірне твердження. Якщо нічого окрім популізму і мітинів -- це теж нормальна тема для "о...ння". Наприклад, якщо десь заходить мова про Гузя, так відразу і коментарі відповідні. Типу "тільки кричить", "в жінки на шиї" і т.д. Щось не клеїться. Бо аргументи на кшалт: "алкаш", "нарик", "педік", "негідник" мене наприклад завжди насторожують. Відразу ж пригадується радянська пропаганда про ворогів, які, нібито, в дитинстві котів мучили, а, значить,можна про них усе що завгодно казати -- садистів не шкода і виправдовувати не потрібно.
29 січень, 2013 в 14:59
Вибачайте, що вклинююсь не зовсім у свою справу. Луцький округ від мене далекий. Але! Помітив одну закономірність коментаторів новин на цю тему. Чомусь Боруцького критикують виключно типу "алкаш" і "закодований алкаш". Далі польоту фантазії не простежується. Я правильно розумію -- інших аргументів проти нього не має? Тобто, за час свого депутатства в міській раді Боруцький негативу не зажив? Інакше вже б кричали на усіх сайтах. Якщо так -- то в чому проблема?
28 січень, 2013 в 22:20
Аж зацікавило. Де РАБ відшукав таку притчу. В біблії,наскільки памятаю нічого подібного не написано.Якщо можна -- назвіть джерело. А на загал. Такого поняття як "християнська мораль" не існує в природі. Це взаємовиключні слова.
02 січень, 2013 в 20:41