вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Анекдот. Китай завоював Європу. В Одесі по колишній Дерибасовській, а тепер вулиці ім. Мао Дзедуна йде два китайці. Один до одного: -- Мойша, тікаємо в Америку, я вже втомився постійно очі жмурити.
12 січень, 2013 в 15:56
вибачаюсь "А то -- скоро робочих днів буде МЕНШЕ ніж "свят""
12 січень, 2013 в 15:47
Читаємо уважніше. Я взагалі тему Різдва не зачіпав. А щодо "срачу". Це, якби, зворотня реакція. Нехай би церква (будь-якої конфесії) трохи менше встрявала в суспільне життя. Тоді б і її не зачіпали. Хочете молитись -- моліться, люди добрі. Закрийтеся в храмі і робіть там усе, що вам заманеться. Але не лізьте з своїми порядками далі, як за свою територію. А то -- скоро робочих днів буде більше ніж "свят". З кожним роком усу більшає. Понавигадували то святих, то великомучеників то блаженних і бомкають у дзвони на кожному кроці. Все, мовляв, кидай свої справи і бігом в церкву з грошима. До маразму доходить. В свято усе можна робити -- пити, битися, трахатися, вбивати, валятися під парканом. А займатися своїми справами -- гріх. І зразу ж тицяння пальцями -- о, він в свято щось там лагодить, тощо. І, головне, оте нещастя, яке тицяє, ледве на ногах стоїть... насвяткувалося, але воно ж святе, боже і з ним усі погоджуються. От мені цікаво, чому навіть офіційно безробітний набухається серед буднього дня -- це явище, яке усі засуджують, а обриганий працівник (від різноробочого до керівника) серед робочого тижня, але в церковне свято -- річ нормальна. Всі ставляться поблажливо. Типу: "Ну, випив, ну трохи більше, але ж на те воно й свято". Це, до речі і до НДА звертаюсь. Стосовно горілки, яка стільки біди наробила.
12 січень, 2013 в 15:45
1. Якщо недосконала держава -- її треба замінити (не в плані зміни громадянства). 2. В чому недоречність прикладу Японії? 3. Я спілкуюся з християнином: у нього своя точка зору у мене своя на цю релігію -- це звичайна дискусія. Щодо хороших релігій. Я визнаю право кожного сповідувати те що він хоче. Тобто, мені може бути безглуздим уявлення людини про "щось, когось", я можу про це відкрито сказати. Але! Я не невязую своїх переконань. Типу -- не сповідуйте християнство, а сповідуйте іншу релігію. Разом з тим я не хочу, що б і мені вказували -- вір в христа, інакше ти безбожник. У нас в першу чергу світська держава, а вже потім усе інше. Так що в мене не запитувли про мої релігійні симпатії, я й не збирався їх пропагувати. Але раз таке питання виникло -- ведизм, древньоруське православ"я. Тобто язичництво по церковному. Хочете подискутувати на цю тему?
12 січень, 2013 в 14:11
Ваша відповідь не по суті. Я згадав про Exaboto, як типовий приклад суперчки християн і інакомислячих. А от щодо іншого гоніннь, набудованих церков, грішників, презентацій з священниками -- було б цікаво дізнатися вашу думку.
12 січень, 2013 в 12:26