вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Це неправда і ви це самі знаєте. Або ж ви унікальний священник. Вам вказати рентабельність свічки? Я ще не чув, щоб священник безплатно повінчав, похрестив тощо. Але я на власні очі бачив попа який сказав, що без грошей немає чого до церкви йти. І не я один. Щодо "кошти не вимагаю" -- а нема потреби. Усі й так знають, що треба платити і які тарифи. Це лицемірно.
11 січень, 2013 в 20:58
Тоді як розуміти вашу ж відповідь про Ананія і Сапфіру? Це раз. А щодо раю. Не бог, а священники вирішують -- кого зробити святим, а кого анафемувати. А потім змушують людей вклякати перед ликами цих святих. Простий приклад -- т.з. св. Володимир (Василій) -- рідкісна худоба, супроти нього гітлер -- румяний школярик, а ви з нього зробили рівноапостольного. А промисел -- занадто стандартна відмазка на питання відповісти на які священник чи пастир не може.
11 січень, 2013 в 20:48
Поставимо питання від протилежного. Якщо стороння людина скаже мені -- завези по такій то-такій адресі, я скажу "плати (хоча б за пальне)", якщо хтось з моїх рідних - навряд чи таке питання постане. В церквах з "братів, сестер і дітей" деруть абслютно за все. Скажіть, як священник, який з обрядів ви зробите безплатно? Тільки чесно, якщо бога боїтесь
11 січень, 2013 в 20:31
Раз священник і християнин -- про Єгову і Ісуса
11 січень, 2013 в 20:23
Я вийшов з того віку, щоб ставити такі питання. Але.Знову ж таки вкладемо ваші слова у рамки логіки. Якщо Ананій і Сапфіра потрапили в пекло -- проблема "не хоче смерті грішника" залишається. А якщо в рай, то це дуже... оригінальне бачення справедливості божої. Багатьом з тих, кого церква називає святими, тобто, по визначенню вже в раю, про такий простий спосіб отримання білету в царство небесне навіть і не снилося. Не треба помирати в муках, відмовляти собі в усьому ціле життя, тощо. Ви точно священник?
11 січень, 2013 в 20:21