вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
І яка різниця (духовна, я так розумію. бо фізіологічно я знаю)
11 січень, 2013 в 19:40
Брати чи діти?
11 січень, 2013 в 19:38
До всіх прихожан звертаюсь. Тут на Exaboto наганяють. Я так розумію -- за його коментар "всі ви стадо баранів перед вашими пастирями" (принаймні в даному випадку). От мені цікаво -- а ті, що так ревно ходять по храмах, як думають -- хто вони для своїх "пастирів". Прошу поставитися до запитання по християнськи -- тобто навернути душу заблудшу
11 січень, 2013 в 19:22
"Ліквідація" звичайно цікавий серіал, але життя трохи відрізняється. Ну, постріляв Жуков нальотчиків і що -- надовго це допомогло? Ні. А злочицю пофігу яким чином придбати зброю. Навпаки -- буде купувати нелегально, бо нарізний ствол, придбаний офіційно, закріплюється за нею. В разі чого перша ж експертиза виявить власника. "Вишка" також е панацея. Ефективніше все ж таки особиста зброя.
08 січень, 2013 в 20:09
А альтернативою може бути наприклад гладкоствольна короткоствольна зброя. Навіть, в ряді випадків, вона набагато краща від пістолета. Поясню. Що потрібно ЗАКОНОСЛУХНЯНОМУ громадянину? Ефективний захист і малі габарити. ПМ наприклад це дає. Однак. Людині не потрібно бути "командосом", який на вулиці перестріляє трьома патронами 7 злочинців. Ні. Окрім усього непогано, якщо про напад на тебе якомога швидше дізнається побільше людей, в т.ч. і, як це не смішно, міліція. А подібну зброю недаремно називають "батогом". На відміну від нього уявний гладкоствольний хоча б 2-ств. пістолет навіть малого калібру - 20, 24 калібр, окрім реальної загрози ще й чутно в радіусі 1-2 км. Єдиний недолік -- злочин з такої зброї розкрити важко. Ну, і віддача, сильніша..
08 січень, 2013 в 19:38