вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Приїжджай, мене знайти не важко. Завезу в Нуйно, і там в людей пошукаєш інформацію. Аби видихав...
04 січень, 2013 в 19:12
Автору. Відразу хочу зазначити, що я не читав Вашої книги. Мабуть, і не прочитаю. Але судячи з інформації, якою володію -- вона присвячена темі релігійності (нерелігійності) Лесі Українки. Це підтверджує і подана Вами стаття. Так ось, як на мене, подана Вами тема некоректна. Україна, як і мила Вашому серцю Рассєя -- світські держави. І НІХТО не має права утискати будь-кого (живого чи мертвого)через його переконання. Більше того. Взагалі піднімати подібне питання нелогічно.З таким успіхом завтра якийсь Абдураімов Хасан напише пасквіль "Українка проти України" бо творчість і висловлювання Лариси Косач не відповідають вимогам ісламу, а якийсь Рабинович -- за неналежне ставлення до іудаїзму. Перелік можна продовжувати довго. Чому це можна робити православним РПЦ, а іншим -- ні? Перед законом у них не повинно бути жодної переваги. З точки зору претензій на т.зв.святість -- попустіться трохи, шановний. Для людей, длґ котрих єврейська народна творчість, в будь-якій інтерпритації, є лише фолькльором якогось далекого від нас племені, Ваші розпатякування про "...нечистых духов..." "... чистилище..." і т.д. нічого крім сміху не викликають. А таких немало. Окрім того, значна частина цієї публікації -- образа читача. Автор вважає читачів за неуків і дурнів? Ви, коли так зверхньо говорити про, хоча б, Пушкіна в т.ч. і "зрелого" не можете хоч на хвилинку замислитись, що тут є люди, які добре знають і творчість і історію не лише українських а й російських класиків? Вам процитувати "християнського" Пушкіна будь-якого періоду?
04 січень, 2013 в 18:09
А Хасан на особистому досвіді переконався, що мусульмани, які, за його словами, супроводжують Тягнибока, все ж таки "активні", а не "пасивні"? О! Про які тоді ножі в спину може бути мова? Радікюль-паранжа-гарем
03 січень, 2013 в 21:53
І що ж сталося 10 вересня? Чи 11-го?
03 січень, 2013 в 20:27
І що ж "ви" будете робити? Точніше -- що ви можете? Ти, блазень, нашкрябав анонімний нік, під яким завтра зможе підписатися будь-хто, і бісміллякаєш не в тему. ДАВАЙ -- ЗАРЕЄСТРУЙСЯ ПІД ВЛАСНИМ ПРІЗВИЩЕМ, ДОДАЙ СВОЄ ФОТО. І тоді показуй який ти герой. Слабо?
03 січень, 2013 в 19:48