вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Exaboto спокійніше, тебе в християнстві ніхто не звинувачує. г:)))
18 грудень, 2012 в 21:38
Нарешті! А то я все життя думав, що порушую наші прекрасні закони і взагалі антисеміт. Однак, якщо серйозно, то жид це якраз нормальне слово. Від жюд - юд - юдей. А от єврей -- навпаки. Ви ж усі християни. Біблію читайте. Там написано щось типу "Авраам -- єврей, що означає подорожній" (за дослівність не ручаюсь, але зміст такий). Ну -- "подорожній" це вже в біблії помякшено. По суті, можна було б сказати правильніше -- "волоцюга", "приблуда", "заволока" і т.д.
18 грудень, 2012 в 20:48
Я так бачу, хтось вперто не хоче мене зрозуміти. Я не збираюся співати міській владі чи комунальникам дифірамби. Але назвіть мені хоча б одну зиму за останніх років десять, до якої в Камені підготувалися б краще, як цьогоріч. ЖОДНОЇ! Хіба це погано? Невже було б краще, якби стояв увесь транспорт а по місту не можна було пройти? В чому тоді проблема? Андрій мав би знати, що розчищена не лише зупинка -- усі основні проїжджі частини. До того ж не найгірше. Принаймні, машини юзом не крутяться, як в деякі роки. Хіба не так? Так. Знову -- в чому проблема? Чи, може, Андрій хотів, щоб йому в подвір"ї сніг почистили...
17 грудень, 2012 в 18:16
Що ж ти вчора цього не написав, коли я хліб купував в магазині? Чоловіче, ти щось плутаєш, або Камінь бачив лише по фото. До чого тут двері в хатах -- це проблема приватна. Бери лопату і відкидай, як і усі інші, а не скигли. А в неділю, як, до речі, і сьогодні, і їздити і ходити можна. Я он тільки-но з центру. Виняток, хіба, тротуар по в. Воля. Зрештою, все пізнається в порівнянні. В інших містах таких проблем точно значно більше.
17 грудень, 2012 в 09:50
Ну, так... як своїх дати в образу
30 листопад, 2012 в 18:12