вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
До речі, в Одкровенні сказано,що Єгова також печатки на лоб ставитиме. Піди розберись з тими паспортами. Точніше, як буде вигідно, так церковники і трактуватимуть. Відвалятьїм бабла -- кричатимуть "електронний чіп -- печать божа, вперед, благословляємо підставляти дурні лоби"
21 жовтень, 2012 в 07:42
Exaboto не цитуй бідолашним прихожанам біблію. Вони залишки розуму втратять. Це не по Макаренку носом в г...но тицяти
21 жовтень, 2012 в 07:36
Але не можна не погодитись що ці клоуни (Олешко і т.д.)понавдягали папахи і міфічні погони --- і козаки, блін. Тільки людей баламутять. Козак це в першу чергу особисто озброєна найсучаснішою зброєю людина (поляки і москалі ще луками бавились,а козаки вже користувались мушкетами). Тобто хочеш сьогодні бути козаком -- замість шаровар і бутафорської шаблі,одягай бронижилет і бери в руки калаш.Що заборонено нашими прекрасними законами. А Січ, по суті, була недержавною військовою базою. Нехай спробує хоча б один з цих "генерал-хорунжих" організувати щось подібне і захищає народ. От тоді й може присвоювати собі якісь звання. Кишка тонка -- це вже буде стаття за організацію "злочинного угрупуваня" Це не бутафорствувати
12 жовтень, 2012 в 12:49
"...йдучи на Берестечко..." козак в принципі не міг бути пяним за законами військових походів. Проблема таких "була козачкою" в тому, що про козаків толком нічого не знають. Тільки й мови -- шаровари і оселедець. Козаки в дійсності -- регулярне і ірегулярне (охочекомонне) військо, до того ж спадкове (від батька до сина за умови,що останній екіпірувався і заступав в разі потреби на службу).Дворяни одним словом. Мали земельні наділи,хутори,ліси чи пасіки як плату за службу.І жили на цих наділах, в т.ч. і на Волині, навіть на території сучасної Польщі.Якщо документально, то гетьман Косинський підняв повстання (спочатку на Січі)через зем.наділ на території Полісся,яку в нього відібрав син князя Острозького.
12 жовтень, 2012 в 12:34
Класний закон. 80 відсотків чиновників полетить. і 99 відсотків попів, які "рукоположились" за СССР чи на початку 90-х.
06 жовтень, 2012 в 21:14