вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
я
06 вересень, 2012 в 17:23
Хочеш миру - готуйся до війни. З VSC важко не погодитись.
03 вересень, 2012 в 14:13
Раніше українець в суперечці хапався за шаблю, зараз -- хіба що за серце. Навіть таку "дитячу" зброю забороняють. Дайош поголовну мілітаризацію!
03 вересень, 2012 в 14:10
З яких пір пістолет під патрон Флобера став криміналом? Він у вільному продажі. Це не травматичний пристрій і міліція не зовсім права. Тим більше ДАІ, які до таких справ відношення не мають. Єдине, що може бути -- револьвер перероблено під бойовий патрон від мелкашки. Але це складнувато технічно.Барабан не тої конструкції
03 вересень, 2012 в 14:07
Вони з цією рекламою таки точно лопухнулись. Тільки що заглянув. Так, цікавості ради. Скрізь ідуть надувні човни... а в рубриці"священники" -- опа: реклама "швейцарские часы. в 100 раз дешевле". Це, як ніби, на Гундяєва натяк Але що підмітив -- не в даний момент, а взагалі. Можливо це було б темою для роздумів. Ось що у них за чудна звичка з іменами? Читаю благочинний -- ТАРАСІЙ. Брєд. Ну назвали ж тебе Тарасом, чоловіче, що тобі не вистачає? Я розумію попи Шевченка не люблять, як і Пушкіна, але ж для нормальної людини такі викрутаси -- сміх. Або звичайне імя Сергій. Ні -- не підходить. Має обовязково бути СЄргій (з твердим "г"(ганок)і наголосом саме на "Є"). Чи вони звичайних імен соромляться, чи більш не знають як відрізнитися? Чудаки.
20 серпень, 2012 в 13:45