вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Ти хоч сам подумав, що написав? "..стариков беспомочных в деревню то гнать-умирать мучительной смертью?Тогда уж сразу растрелевайте на месте" Ти б ще написав "голодной смертью" Це в місті здохнеш і доки смердіти не почнеш, ніхто й не зайде провідати. В селі точно більше уваги приділяють навіть сторонні люди. По селах, виходить, не люди живуть, раз розстріл кращий? Краще по смітниках недоїдки шукати, але "в городє"?
07 березень, 2013 в 17:49
Я не так давно дивися сюжет (по тсн, якщо не помиляюся). В Києві пенсіонер цілу зиму, до того ж вже не першу, спати лягав в куртці, хвороб нахапався через постійну вогкість і холод. Питання -- чого він має померти в селі, в сухому і теплому помешканні,де є ті ж самі елктрика, газ, можна провести парове опалення (якщо відсутні). До того ж, як я й писав, продукти купувати не треба за хто-зна яку відстань. Самі сусіди до хати принесуть за копійки, практично. Можливо, мається на увазі -- без спілкування засохне людина. Також сумніваюсь. Якщо він (вона) живе на 5-6 поверсі і цілу зиму майже не виходить до людей, хіба в селі з такими ж похилими людьми не простіше. Але це моя думка. Можливо я помиляюсь. Тому, по суті, і зробив цей допис.
07 березень, 2013 в 17:40
Мілко плаваєш, чоловіче. Якби КГБ його грохнуло, це б було підтвердженям того, що усе написане Резуном -- правда. Що б там не казали про гебістів, але вони не зовсім дурні і це розуміли. А щодо рук з Дибенко (альфонс ще той був) то Суворов пише спираючись на праці совєцьких маршалів і діячів. Просто аналізує їх твори з позиції логіки і фактажу і доходить до висновків.
23 лютий, 2013 в 20:28
Істерика твоя -- не моя. На рахунок "вдачі" -- будь ласка. Це, мабуть, єдине на що ти можеш розраховувати.
18 лютий, 2013 в 23:02
Хлопчику, та в тебе проблеми з адекватністю. Я всього лиш cказав, що в житті трапляються і інші варіанти, окрім вказаних Конфуцієм, а ти відразу, бачу, сприйняв це на свою адресу. Ну, на злодію шапка горить. Можливо я й справді мимоволі змусив тебе згадати твої ж рандеву фейс енд штрасе, ось ти й почав у відповідь хамити. Але це твої проблеми. Не можеш нормально спілкуватися -- не лізь в дискусію. Однак, якщо вже на те пішла справа, сприйми мої наступні слова як пораду на майбутнє. Перестань гуглити в пошуках афоризмів, а потім тикати їх по суті і без такої. Типу "во я ЄрудІт, сам би себе розцілував" Ти цим занадто часто грішиш -- дратує і нічого окрім насмішки не викликає. А, по-друге, облиш свій зверхній тон при спілкуванні. Ти на це не заслуговуєш. Бо читаєш твої шедеври і думаєш -- що ж це за світило таке, що до усіх через нижню губу звертається, а копнеш трохи -- о-о-о, не дуже й світиш. Куди не плюнь -- усе в тебе якось косо-криво. Удачі!!!!!!!!
18 лютий, 2013 в 22:01