вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Богдан Пташник
Дата реєстрації: 26 квітень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Богдан Пташник
1
журналіст, редактор Камінь-Каширського інформаційно-аналітичного порталу «Вісті Каменя»
Третій варіант: перший і другий варіант в сумі
05 лютий, 2013 в 22:23
От ти, комсомолець чи не європа чи антіукр чи як ще, лізеш постійно до того чого не розумієш. Учиш усіх. А сам хоча би знаєш як розшифровується аббр. ВЛКСМ? СвАйо -- рАдноє?
05 лютий, 2013 в 18:40
"бика", "мичати" -- смиренністю і християнством аж зашкалює. На рахунок біснуватих -- то в лавру їхати не треба, щоб їх там зустріти. Он, мабуть, вся клавіатура запінилась доки являвся цей "правед-д-д-дний гнєв" На рахунок муміфікацій. Знаєш скільки тіл бомжів знаходять біля водомагістральних і каналізаційних труб, які збереглися і лежать роками? Їх до мощей не зараховують. Бо можуть пояснити це нормальними словами, з т.з. науки. Тільки вашого Єгови ради -- не пиши, щоб я підтвердив факти, порийся в неті -- сам знайдеш, а мені морока зайва. І наостанок. Якщо вам за щастя поцілувати мертву плоть -- вас шкода. Це ж наскільки потрібно мати травмовану психіку що б це подобалося. Ну -- кожному своє. Мені тільки цікаво -- як ти намагався відчути в якому стані тіло. І ще цікавіше -- як перконався що "воно справжнє"? На зуб чи що?
04 лютий, 2013 в 09:31
"прикладатися до мощів" -- не дикунство. Навіть якось звучить. А от розшифрувати цю фразу зрозумілими словами -- це гидота. "Прикладатися" -- цілувати, доторкатися голими руками. "Мощі" -- мумійований мертвяк, або частини скелету давно і невідомо від чого померлого чоловіка(жінки), до того ж і одне і інше без будь-якого натяку на санітарію. Святості можна стільки підхопити... Поправте мене, якщо я помиляюся.
03 лютий, 2013 в 14:06
Це не дикунство -- це християнство. Хоча...
03 лютий, 2013 в 13:20