вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Сергій Шаповал
Дата реєстрації: 10 січень 2014 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Сергій Шаповал
Дніпродзержинськ
30 травень 1983 р.
Захоплююся абстракціями. Полюбляю вівсяні пластівці з молоком.
Шановна мамочка, кожен журналіст який пише про складні теми в районі бойових дій несе певні ризики. Подумайте над цим, коли вмикатимете телевізор з останніми новинами. Так, тут небезпечно, і я тут маю реальну можливість зловити кулю з безглуздій стрілянини і стати безсенсовою жертвою протистояння. Але повірте, мені ніхто за це не платить якихось фантастичних грошей, і це я роблю виключно з професійного гонору.
30 квітень, 2014 в 19:45
Шановні прихильники моєї творчості. В Слов"янськ я відправився для написання цікавого матеріалу, адже я поважаю своїх читачів і намагаюсь писати статті які було б цікаво прочитати мені самому. А кому не подобається ця тема, той може читати чергові заяви Ігорка Гузя, стогони Андрія Осіпова та безкінечні гнівні заяви Анатолія Вітіва.
30 квітень, 2014 в 19:40
Назва матеріалу передбачає відповіді на це питання в наступних частинах. Щодо вичитаний, скажу відверто, цей матеріал написаний абсолютно без тиску, в чому Ви можете переконатися перечитавши мої попередні матеріали, наприклад "Останній бій волинської сотні", або "Хто і від кого охороняє Євромайдан". Єдине що я тут зробив маленьку внутрішню цензуру, не використав терміни "колоради" та "сепаратисти", аби не ображати людей які ризикують своїм життям для того, щоб я мав матеріали для своєї публікації. Перебіг воєних дій не дають мені можливості написати імена, подробиці пейзажу і рел"єфу. Але після припинення бойових дій я з задоволенням розкажу вам різні пікантні подробиці, адже саме це Ви від мене чекаєте.
30 квітень, 2014 в 19:30
Андрію, мені дуже приємно в Вас бачити такого уважного знавця мого стилю та лексикону, але змушений заперечити. Це мій матеріал, єдина, досить екзотична для Вас подробиця - з середини це бачиться зовсім інакше ніж з Луцька. Телевізор також не передає всього, що тут відбувається. Коли я повернуся до Луцька то планую влаштувати невеличку пресуху де розкажу про різні цікаві штуки які я побачив у Слов"янську та Донецьку.
30 квітень, 2014 в 19:24
Олександре, так званий "народний мер" Слов"янська оголосив тотальну мобілізацію. У Вас є шанс поїхати спробувати оборонити від "нацгвардійців" якийсь блокпост. Ваш цікавий репортаж ВолиньПост розмістить на своїй сторінці і ми всі поаплодуємо Вашій сміливості. Бо тупі коменти під матеріалами якось не дуже цікаво читати....
25 квітень, 2014 в 09:18