вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
Андрій Осіпов
Дата реєстрації: 16 грудень 2011 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Андрій Осіпов
Луцьк
11 квітень 1977 р.
Учасник громадського руху „Сила людей”, депутат Луцької міської ради
"Є два роди співчуття. Одне - малодушне і сентиментальне, воно, по суті, не що інше, як нетерпіння серця, що поспішає скоріше позбутися від обтяжливого відчуття при вигляді чужого нещастя; це не співчуття, а лише інстинктивне бажання захистити свій спокій від страждань ближнього. Але є й інше співчуття - істинне, яке вимагає дій, а не сентиментів, воно знає, чого хоче, і повно рішучості, страждаючи і співчуваючи, зробити все, що в людських силах і навіть понад їх" «Нетерпіння се́рца» (нім. Ungeduld des Herzens, 1938) роман Стефана Цвейга.
08 жовтень, 2013 в 19:04
Дивною є пропозиція до депутата бути помічником чи радником міського голови. До обов'язків депутата належить контроль діяльності міського голови, його заступників та апарату ради. Хіба може нормальний депутат входити до команди міського голови? Це речі несумісні. Міський голова має реальну владу, вплив, гроші, цілу армію помічників. Хіба мої це проблеми, що він невдало керує, чи його підлеглі провалюються. Моя задача через критику і контроль аби міський голова не зловживав посадою і діяв законно. Тому мій перший комент є цілком логічним, а критика міського голови є виконанням своїх депутатських обов'язків. Також маю великі сумніви не лише щодо юридичних знань луцького мера, а й щодо його здібностей як господарника чи економії та. Усю роботу за нього тягнуть Соколовська і Кравчук. На завершення, по суті статті. Міський голова зобов'язаний слідкувати за своіми висловлюваннями і знати про ситуацію з юридичних оформленням у Луцьку права на мирні зібрання.
16 квітень, 2013 в 21:27
З відповіді Романюка М.Я. очевидно – Луцький міський голова НЕ ЗНАЄ закону і власних обов’язків. Ганьба міському голові, який відкрито говорить про необхідність існування протиправного антиконституційного акту виконкому. Необхідно нагадати Миколі Романюку, що відповідності до: Статті 19 Конституції України, правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи місцевого самоврядування, їх посадові особи (наприклад Романюк М.Я.) зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Частини 4, 5 статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗАБЕЗПЕЧУЄ здійснення на відповідній території... додержання Конституції та законів України... Сільський, селищний, міський голова несе персональну відповідальність за здійснення наданих йому законом повноважень. Статті 79 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, повноваження міського голови можуть бути також достроково припинені, якщо він порушує Конституцію або закони України, права і свободи громадян, не забезпечує здійснення наданих йому повноважень.
16 квітень, 2013 в 17:05
Окрім цього, інформую громади, що мною підгтовлено проект рішення Луцької міської ради про розпуск виконавчого комітету. Причинами цього є: прогули членів виконкому, ухвалення рішень без урахування думки громади (напр. Рівненська, 109), звернення із позовом про заборону мітингу, тоді коли мав приїхати Янукович і позов не був відкликаний з суду навіть після того як зясувалось, що янукович не приїде. Ще одна причина - це рішення про заборону розміщення агітаційних наметів 22-26.08.2012р. На мою думку, пора прощатись із цим складом виконкому, який перетворився на суцільний одобрямс, з більшості питань навіть не голосують, перетворили засідання виконкому на формальність.
07 серпень, 2012 в 14:09
Міський голова і його виконком ухвалили рішення, яке зазіхає на основоположні права людини і громадянина - право мирних зібрань. Мною надіслано депутатське звернення до прокурора м. Луцька. А також підготовлено і внесено на розгляд виконкому проект рішення про скасування рішення від 26.07.2012р. Засідання відбудеться 16.08.2012р. запрошую усіх бажаючих прийти і подивитись як буде голосувати виконком.
07 серпень, 2012 в 14:03
попередня 1 2