вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
У Нововолинську був такий знаменитий квартирний аферист і кидайло - Юрій Шпак. Коли проти нього порушили кримінальну справу, примудрився змінити прізвище на Мишленик (хтось із близьких у нього такий). Дуже довго виходив сухим із каламутної води. МАв волохату руку в Луцьку - у державних структурах, чим і похвалявся. Дали кілька років тюрми, однак устиг утекти, був у розшуку...
22 січень, 2014 в 18:47
Стидоба. Ганьбисько. Владці, робіть щось швидше. Така будівля була ошатна!.. Ще й пам'ятка історична. Там же, мабуть, увесь Луцьк свого часу перебував. І це у центрі обласного центру... Колеги, зробіть-но репортаж ізсередини цієї напівруїни.
13 січень, 2014 в 15:29
Які ж ви молодці, і Учень, і Вчитель!
12 січень, 2014 в 16:39
А скільки там зараз дітей? Скільки було, поки не почали під тиском забирати? Скільки працівників загалом, педагогів - зокрема? На сесію обласної ради зверніться негайно, а тоді ще й приїдьте всі колективом. До Януковича, до Генпрокурора, до голови Верховної Ради, до Табачника = колективні звернення негайно! Телевізійників до себе мерщій запросіть. Усіх власкорів центральних каналів, які є в Луцьку! І Волинське ТБ, ясна річ. Вимагайте приїзду міністерської комісії! До уповноваженого з прав людини і до уповноваженого з прав дитини теж негайно пишіть. А ще треба, і то невідкладно, - до Клімчука і Войтовича. Всім колективом. Або туди їх викличте і якусь акцію попереджувальну зробіть.
06 січень, 2014 в 21:50
Молодець Ігор. Тримає удар.
28 грудень, 2013 в 23:25