вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
Маразм влади не знає меж. Репресивна машина Кучми тихо іржавіє у куточку. І це Волинь! І це Луцьк! І це ХХІ століття! Та навіть у Лукашенка до такого тупого пресування вже не вдаються. Тьху! Вся надія на апеляційний суд, може, там ще якась клепка лишилася.
25 грудень, 2013 в 20:16
Наш пікет відбувся 7 грудня. Це так, довідково.
21 грудень, 2013 в 23:05
війну, а не выйну, перепрошую.
20 грудень, 2013 в 20:46
Наш выйну бачив зблизька. І вона його бачила. З жовтня 41-го. Визволяв Сумщину, Полтавщину, Київщину. Був поранений на Віслі. Звання почесного громадянина міста у нас згідно з положенням про цей статус дають не за політичні погляди й навіть не за мову спілкування. Його дають за реальний внесок у розвиток міста і за добрий слід у пам'яті городян. Не знаю, хто там і що у княжому, а реальні фронтовики Меркуловим пишаються. Очевидно, їм усе ж таки видніше, ніж "із княжого" чи кільком політиканам-депутатам, які закривали тим дідам рота.
20 грудень, 2013 в 20:45
Це не дрібниці, шановний, це право на справедливу пам'ять і на вдячність. Ветеранська організація вже не вперше пропонує депутатам вшанувати цю непересічну постать. Але щоразу на сесії вилазить голе політиканство. Поїхати на Майдан усі не можуть. Але можуть робити щось у своїх містах і районах. Міщанами не обзивайтесь. Краще подивіться отут: http://ndilo.com.ua/blogs/kamyshnykova/milicija-z-narodom-jaksho-sho.html Ну, і ще дещо там є про наші нововолинські майдани.
20 грудень, 2013 в 00:25