вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
місцевий, бо треба нам, місцевим, гуртуватися! А не чекати, поки РАК свисне.
22 листопад, 2013 в 13:24
Я вам скажу по секрету, що ви анічим не гірші не тільки за тих бідових волинських сиріт, а й за Ахметова з Фірташем, за Мартиняка-Курчака з Єремеєвим-Континіумом. Ви навіть за Януковича не гірші! А він он як рулить, цар межигірський.
22 листопад, 2013 в 13:20
Дякую, я теж хотіла пана Курилюка запитати про захист двох хворих малят: Микити й Давида Лук'яненків. Їхня бабуся на прийомі у п.Курилюка ще влітку була. Гарно прийняв, уважно вислухав. АЛЕ НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ. Давида щойно виписали з лікарні, це старший, купа болячок. У меншого - ще більша купа. І виконавча служба знову біжить їх виселяти! У ту страхітливу барачну смердючу діру аж за 10 кілометрів від міста. Направду смердючу, там каналізація геть прогнила. А комісія з захисту прав дитини чи просто працівники соціальних служб могли б (якби хотіли) СКЛАСТИ АКТ ПРО НЕПРИДАТНІСТЬ цього, звиняйте, житла для проживання хворих дітей. Я особисто просила про це заступника міського голови Сторонського. Ще місяць тому. І він теж НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ! Бачила сьогодні ту нещасну родину. Бюрократичний підхід у нововолинських чиновників уже зашкалює! Ну, буду в Кабмін і АП писати, хай не ображаються...
21 листопад, 2013 в 23:36
Друзі на ФБ скинули посилання на "Новую газету" (Москва), там стаття "Последний подарок". Тут, напевно, не можна додавати. Подивіться, будь ласка.
21 листопад, 2013 в 00:11
Валеріє, низький вам уклін.
21 листопад, 2013 в 00:07