вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
Вони дозволяють собі тільки те, що МИ з ВАМИ їм дозволяємо. На всіх рівнях. У нас дитяча поліклініка у 15-му мікрорайоні тулиться вже 4 роки в... бойлерній (я про це писала неодноразово). У вибухонебезпечній діючій котельні-майстерні. На ремонт іншого приміщення дали 95 тисяч. Освоюють їх 2 роки. Діти тим часом лікуються серед газових балонів. А бруківочку у сквері ударно поклали за місяць, освоїли одразу 420 тисяч. На бруківочку владі коштів не шкода, а на дітей начхати. Так і тут.
04 листопад, 2013 в 22:12
Дякую,я над цим працюю. ))
31 жовтень, 2013 в 12:03
Степане, все слушно, але виглядає більше як піар. І у вас особисто, і у Ігоря Єремеєва, який теж отакі душевні блоги про пенсійну реформу пише (чи йому пишуть), є достатньо важелів впливу на ваших колег. 1. Потужний медіапресинг (ваші помічники і співатори, сподіваюся, знають, як це робити). 2. Особисті перемови й домовленості з депутатами. 3. Консультації з головами фракцій, які ви тут згадуєте. І ще багато дечого. Звертайтеся, підкажу. Я дуже зацікавлена у скасуванні дискримінаційної пенсійної реформи. Не маю жодного бажання працювати зайві 3 роки на Ахметова, Януковича та інших, даруйте на слові, узурпаторів.
30 жовтень, 2013 в 11:37
Даруйте, але я теж "у народі" і при цьому нікого "чорними" не називаю. Назва новини якось припахкує, змініть.
13 жовтень, 2013 в 08:16
Я оце у червні розповідала в газеті "Народна справа" й на сайті "Проновік" страхітливу історію, де цей Вован-Мудлян зачинив у підвалі молодого інваліда - свого "боржника". Без їжі, у темряві, серед щурів. Це було рівно 6 років тому, вересень був холодний. Інвалід промучився у пітьмі понад дві доби. Стукав, грюкав, кликав людей. Тоді підпалив двері, щоб якось привернути увагу. Згорів живцем. У неділю, серед білого дня. Міліція Вована довго і старанно відмазувала, та зрештою його трохи судили, трохи навіть покарали. Сплатити матері загиблого 3 тисячі гривень за смерть сина. Він такий був красень і добряк. На Проновіку фото приголомшливі. І документи там є. Так цей Сашко колись матері прохопився, що Вован його вивозив у ліс і приставляв пістолет до скроні. Гроші з інваліда вибивав. А мені розповідали про пістолет іще двоє потерпілих від Вована. Але начальник міської міліції іронічно питав мене: "А ви його бачили?" Учора я дістала абсолютно точну напівофіційну інформацію: травматичний пістолет у Вована донедавна був. Коли почалися публікації про квартирну мафію, міліція пістолет тихенько вилучила. Травматичний. Але не факт, що в його арсеналі більше нічого не лишилося. Отака мудлянь, малята.
14 вересень, 2013 в 22:15