вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  
natalia.kamyshnykova
Дата реєстрації: 13 червень 2012 р.
Стан підписки: оформлена до 30 листопад -1 р.
Наталія Камишникова
Нововолинськ
іноді пишу :)
бійців, перепрошую.))
20 березень, 2014 в 12:48
Боєць. Колеги, навіть якщо Ярослав має рацію лише на 50%(бо є ж і позиція керівництва газети, є ж якась позиція і в його колег), то це все дуже сумно виглядає. За що боролись? За те, щоб принципового журналіста ставили на місце (чи радше позбавляли місця й заробітку) люди з "правильним" партквитком, високою посадою і грубими грішми? Завжди читала, коли бачила, статті Гаврилюка. Багато років поспіль. Особисто не знайома. Давно склала про нього враження: боєць. І шо, бойців у волинській журналістиці не треба? Треба тільки лояльних - байдуже до якої влади? Тримайтесь, Ярославе. Щось же має хоч тепер змінитись у мізках і душах тих, хто розглядатиме цю вашу заяву.
20 березень, 2014 в 12:46
А як щодо відкритого і прозорого обговорення цих кандидатур на луцькому Майдані? Чи думка громадськості новій владі вже не цікава? Побавились трохи у демократію і народний суд, та й нумо ділити портфелі! Список засмальцованих кандидатур вражає. Це за Шибу волиняни у Києві загинули? За Свириду? За Слабенка?
19 березень, 2014 в 00:12
Що тут скажеш. Можу тільки навести свої коменти від 19 лютого , щойно після того самосуду: Натовп "демократів" із чиновника-регіонала зробив мученика. Десь навіть героя, бо сам-на-сам із розлюченою юрбою - це круто... Уявляю цю картинку: обласний керівник у наручниках, прикутий до сцени, - на європейських каналах. "Демократія по-українськи. Ці люди прагнуть у Європу!" А на російських і поготів... На кого працюєте, дітки? Додам,що саме того дня у Києві люто вбивали людей, зокрема, й із "Волинської січі". І наступного ранку - теж загинули хлопці звідти. Їхній командир був, я так розумію, у Луцьку.
04 березень, 2014 в 19:08
Дякую, мудро.
03 березень, 2014 в 23:49